Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Hankook

Zimné pneumatiky Hankook

Hankook je juhokórejský výrobca pneumatík ktorý bol založený v 40. rokoch pod názvom Chosun Tire Industrial co. V posledných rokoch bol oficiálnym dodávateľom pneumatík pre DTM, a mnoho automobilových značiek používa originálne vybavenie ktoré vyrába Hankook. To zvýrazňuje slávu tohto výrobcu pneumatík ako poskytovateľa vysoko kvalitných pneumatík pre závodne dráhy. Zimné pneumatiky Hankook samozrejme spĺňajú tiež tieto normy. V roku 2012. ADAC testoval rôzne pneumatiky v rozmere 165/70 R14 T, medzi nimi i Hankook ICept RS W442, ktorý zaznamenal veľmi dobré výsledky v niekoľkých kategóriách. Veľmi dobrá jazdná stabilita a jazdné vlastnosti na suchých povrchoch boli zaznamenané, rovnako ako dobré správanie pri aquaplaningu. Táto pneumatika tiež zaznamenala iba pozitívne výsledky, keď ide o spotrebu paliva pre kompaktné a rodinné triedy vozidiel. Bloky pozdĺž stredu behúňa sú umiestnené na vzájomnom odstupe od seba, čo zlepšuje záber na zasnežených povrchoch. Pneumatika je vyrobená z báze oxidu kremičitého ktorý umožňuje dostatočnú pružnosť na vysokých teplotách a priľnavosť, tiež zabespečuje dobrú brzdnú dráhu a trakciu. Zimné pneumatiky Hankook s vynikajúcimi performansami ako sú Icebear W300, nie su drahšie než bežné ekonomické pneumatiky – na pneumatikypriamo.com ktoré môžete nájsť vo veľkostiach 13 až 16 palcov, s rýchlostnymi indexmy H a T.

Vysoko kvalitné zimné pneumatiky Hankook

Zimné pneumatiky Hankook Icebear W300 sú určené pre vozidlá SUV s rýchlosťou do 240 km/hod. Valivý odpor je mimoriadne nízky a spotreba paliva tiež. V testoch zimných pneumatík nemeckého autoklubu ADAC uskutočneného pred niekoľkými rokmi tieto pneumatiky vyhrali v kategórii nízkej spotreby paliva. Tiež dostali najvyššie skóre pre redukciu šumu, a preukázali dobré správanie v rámci aquaplaningu. Icebear W300A je variant optimalizovaný pre veľké ráfiky, zatiaľ čo W300R je RunFlat verzia tejto Hankook pneumatiky. Cenovo dostupné zimné pneumatiky Hankook sú k dispozícii na pneumatikypriamo.com vo veľkom výbere, medzi ktorými sú i vysoko kvalitné pneumatiky Hankook pre vaše vozidlo. Objednajte si teraz aby vaše vozidlo bolo dobre vybavené tejto zime.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby