Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Heidenau

Heidenau

Heidenau nie je len mesto v Krušných Horách - je tiež široko známy ako výrobca pneumatík pre jednostopové vozidlá. Vodiči Motocyklov , najmä, sú fanúšikovia tejto značky Saxon a hodnotia pneumatiky pre ich vysokú kvalitu. Spoločnosť začala život ako výrobca lisovaných gumových dielov v roku 1940 pred tým než sa zamerala na výrobu pneumatýk pre automobily a motocykle. Značka patrila štátnemu závodu ""Pneumant"" v rokoch NDR, než sa stal sebestačným znovu po páde múru.

Zimné pneumatiky pre motocykle

Rad najznámejších vozidiel NDR - vrátane Simson mopedov a Trabant - spoliehajúc sa na pneumatiky Heidenau sa bežnú jazdu. Zatiaľ čo firma ešte stále vyrába pneumatiky k týmto značkám, teraz sa špecializuje na výrobu výklenku zimných pneumatík pre motocykle a mopedy, ponúkajúc pneumatiky pre crossové bicykle a Enduro, ako aj pre bicykle. Tento rad obsahuje celkom asi 500 produktov. Zimné pneumatiky Heidenau ako je pneumatika pre všetky tereny K37 Silica na zimu sú rovnako populárne ako putovná pneumatika K65, ktorá je predávaná v rôznych šírkach pre predné a zadné pneumatiky. Pneumatiky heidenau nie sú len pre jednostopové vozidlá - spoločnosť tiež vyrába aj pneumatiky pre priemyselné a poľnohospodárskych vozidlá, motokáry a veteránov, rovnako ako duše a pneumatík pre závodné dráhy. Avšak, jeho hlavný dôraz je kladený na rýchle, vysoko výtlakové kolesa. Nízko profilová Slick je ideálna pre závodné použitie a je navrhnutá tak, aby umožnila krátke zahrievacie časy a rýchle kruhy, zatiaľ čo je prominentný blok behúňa K42 vytvorený s cieľom zabezpečiť dostatok priľnavosti na a mimo ceste. K70 motokrosová pneumatika so samočistiacou vzorkou je skvelá voľba pre hlboké terény.

Služby súvisiace z pneumatikami

Pneumatikypriamo.com zásobý Heidenau motocyklové plášte a mnoho ďalších produktov z radu Heidenau. Vyberte si požadovanú veľkosť pneumatiky a rýchlostný index ako by sa Vám zobrazili všetky pneumatiky, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám. Rovnako ako prospejete z našho skvelého pomeru cein a prvotriedneho zákazníckeho servisu, budú tiež vaše pneumatiky dodané na adresu podľa vášho výberu. Skontrolujte aj našu širokú sieť servisných partnerov, ktorí vám radi pomôžu montovať pneumatiky a / alebo uložiť vaše pneumatiky.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby