Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Jinyu - nákladovo efektívne a dôveryhodné riešenie pre efektívnu jazdu

Jinyu

Jinyu Tire Group Co., Ltd. je Čínsky vývojár a výrobca radiálnych pneumatík založená v roku 1995. Jeho rastúci úspech na trhu vo Veľkej Británii bol umožnený rýchlym rozvojom vlastného moderného dizajnu a výrobných zariadení, rovnako ako efektívne riadenie a marketingové úsilie. Pneumatiky Jinyu sú plne v súlade s prísnymi Britskými a EÚ ustanoveniami a zdôrazňuje hodnotu za peniaze ako silný predajný bod.

Kvalita je základným prvkom úspechu na trhu Veľkej Británie a Jinyu vynahradila značné úsilie s cieľom zabezpečiť spoľahlivý, rovnako ako cenovo dostupný konečný produkt. Aktuálny katalóg obsahuje niekoľko modelov letných, zimných, a celoročných pneumatík pre osobné automobily a SUV, to všetko k dispozícii v rôznych veľkostiach - za veľmi konkurencieschopné ceny, na pneumatikypriamo.com.

Malá investícia s veľkými výhodami

Náš internetový obchod ponúka širokú škálu pneumatík Jinyu s bezpečnými, efektívnymi jazdnými vlastnostiami a cenovkami, ktoré vás určite zaujmú. Jinyu YH11 je univerzálny celoročný model pre malé a kompaktné autá a SUV , ktorý zaisťuje mobilitu v širokom rozmedzí teplôt, v rôznych klimatických podmienkach. Letná pneumatika YH12 pre malé a kompaktné osobné automobily tiež poskytuje bezpečnú jazdu a za každého počasia.
YS71 je mestská SUV pneumatika, ktorá sa zameriava na trvanlivosť a trakciu v nepriaznivých podmienkach, vzhľadom k svojmu M + S (blato a sneh) dezénu. YU61 bola dizajnovaná špeciálne pre výkonné cestné vozidlá, a YW51 je zimná pneumatika, ktorá vás udrží v pohybe v najhoršom počasí. Objednajte hociktorú z nich teraz z pneumatikypriamo.com a využite našu politiku dodávky zadarmo a vynikajúcu zákaznícku podporu!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby