Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Kelly - ""Dobrá kúpa dobrých pneumatík""

Kelly

Najstaršou značkou v USA, Pneumatiky Kelly sú tiež starým členom Goodyear rodiny, jedním z najväčších a najrešpektovanejších svetových výrobcov pneumatík. V rámci dnes už klasického hesla ""Dobrý obchod na dobrú pneumatiku"", ktoré pneumatiky Kelly ponúkajú od roku 1894 - v čase pred nadvládanim automobilu, kedy hlavnou činnosťou bola výroba pevných gumových pneumatík pre kočíky ťahaných koňmi. Jeden slávny klient bol americký prezident William Howard Taft (vo funkcii od roku 1909 do roku 1913), ktorý používal pneumatiky Kelly na vlastnom vozíku. Dcérska spoločnosť Goodyear od roku 1935, Kelly Tires sa stala plne pohltená materskou spoločnosťou začiatkom 90. rokov - ale značka je dnes prítomná na trhu, viac ako inokedy. Tradične zamerané na obmedzenú distribúciu, pneumatiky Kelly sú v súčasnosti oveľa širšie ponúkané, a nájdete ich za najviac konkurencieschopné ceny na pneumatikypriamo.com.

Viac ako sto rokov skúseností v poskytovaní lepšej hodnoty – Pneumatiky Kelly z pneumatikypriamo.com

Kelly Fierce UHP je letná pneumatika, ktorá ponúka cenovo dostupný výkon pre dynamickú jazdu. Ak dávate prednosť praktickosti vzrušenia, Kelly HP je dobrá voľba pre hodnotne vedomého majiteľa kompaktného alebo stredne veľkého rodinného auta. Ak máte záujem o lacné, spoľahlivé zimné pneumatiky, zvážte Kelly Winter ST. Skvelá cena je zdvojnásobená zvučnými zimnými jazdnými vlastnostiami - napríklad dobrá nízkoteplotná priľnavosť, dobrá priľnavosť na zamrznutom povrchu, rovnako ako adekvátna stabilita a brzdenie. Objednajte teraz praktické a cenovo dostupné pneumatiky Kelly z pneumatikypriamo.com, kde sa vždy snažíme prinášať tie najlepšie ponuky a služby.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby