Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Kenda - vždy vás posúvajú dopredu

Kenda

Kenda je univerzálny výrobca, ktorý ponúka širokú škálu produktov, vrátane pneumatík pre automobily, motocykle, bicykle, ATV, a priemyselné stroje. Spoločnosť začala svoju existenciu na Taiwane, v roku 1962 a od tej doby rozšírila svoje výrobné základne a zavedené výrobné závody v zahraničí, v Číne a Vietname. Už niekoľko rokov, zapojenie spoločnosti na európskom trhu sa neustále zvyšuje, a Kenda dokonca vytvorila európsku centrálu v nemeckom Oldenburgu.

Vo Veľkej Británii, Kenda stala stále prítomnov v sektore trhu pre vybavenie pneumatikami potom, čo sa osvedčil predajcom a zákazníkom spoľahlivým dodávateľom kvalitných produktov. Samozrejme, že môžete nájsť pneumatiky Kenda pneumatikypriamo.com za veľmi atraktívne ceny, v mnohých veľkostiach. Široký automobilový Sortiment zahŕňa letné, zimné a celoročné pneumatiky pre osobné vozidlá, SUV a ľahké nákladné votidlá, a všetky modely úplne spĺňajú normy a predpisy UK a EÚ.

Kvalitné pneumatiky za úžastné ceny z pneumatikypriamo.com

Britský trh je veľmi náročný z hľadiska kvality výrobkov a úspechu tu Kenda z veľkej časti vďačí úsiliu spoločnosti zameranému k spokojnosti zákazníka. Prezrite náš katalóg a zvolte pneumatiky Kenda, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám; zistíte, že majú čo ponúknuť za veľmi prijateľnú cenu. Či už si vyberiete ekonomickú KR30 Vezda Eco, komfortnú KR23 Komet Plus tourer, výkonne orientovanú KR09 Komet SPT, alebo všestrannú celoročnú KR08 Klimate, všetky pneumatiky Kenda poskitujú kvalitu a vysokú hodnotu za peniaze.

Náš internetový obchod vždy poskytuje skvelé ponuky a služby, takže kúpiť hneď dve alebo viac pneumatík Kenda a využíte našu politiku dodávky zadarmo a vynikajúcu sieť servisných staníc.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby