Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Kings Tire - cenovo dostupné, robustné výrobky pre akúkoľvek aplikáciu

Pracujúci s tromi výrobnými závodmi v Číne, so sídlom v Taiwane Kings Tire Group bola založená v roku 1988 a vyrába širokú škálu radiálnych a diagonálnych pneumatík a duší pre vozidlá od automobilov a motocyklov po priemyselné a poľnohospodárske stroje. Kings Tire výrobky sa vyvážajú do celého sveta, s osobitným zameraním na Európu, Austráliu, Nový Zéland a USA. Medzi hlavné výhody pneumatík Kings Tire na Britskom trhu sú dobrá spoľahlivosť a dostupné cenovy. Či už máte záujem o nové pneumatiky pre vaše rodinné auto alebo robustné špeciálne pneumatiky, mali by ste rozhodne uvažovať o našom veľkom výbere produktov Kings Tire - k dispozícii za bezkonkurenčné ceny na pneumatikypriamo.com.

Jednoducho lepšia ponuka - pneumatík Kings Tire z pneumatikypriamo.com

Pneumatiky Kings Tires sa virábajú v mnohých tvaroch a veľkostiach, pre rôzne vozidlá. Tento rad zahŕňa pneumatiky pre radiálne osobné automobily a pneumatiky z vysokým výkonom, 4x4 pneumatiky, pneumatiky pre jednostopové vozidlá, ATV, a motokáry, ľahké nákladné a pre stredné úžitkové vozidlá, nákladné vozidlá a autobusy, rovnako ako veľký výber špeciálnych pneumatík – stroje na trávu ako sú kosačky na trávu a golfové vozíky, poľnohospodárske stroje, prívesy a karavany, a pre priemyselné, stavebnícke stroje a pozemné podporné vozidlá na letisku.

Pneumatikypriamo.com vám ponúka spoľahlivé produkty Kings Tire za neuveriteľné ceny - rovnako ako dopravu zadarmo na území Slovenska, pri objednaní dvoch alebo viacerých pneumatík. Objednajte teraz!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby