Payment Banner

Vyzbrojte sa bezpečne na zimu so zimnými pneumatikami KleberZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Kleber je už dlho dôveryhodná značka na európskych trhoch, a to vďaka záväzku od výrobcu na kvalitu a inováciu. Ak si vážite bezpečnosť a jazdný komfort, vybavenie vozidla so zimnými pneumatikami Kleber pre chladne obdobie je určite vynikajúca investícia. Pokladaný Francúzsky výrobca prispôsobuje svoje zimné produkty na zaistenie stability pri diaľničných rýchlostiach a zodpovedajúcu priľnavosť na zamrznutych povrchoch. Náš internetový obchod Vám ponúka zimné pneumatiky Kleber v rôznych veľkostiach, pre takmer všetky značky vozidiel alebo modelov - samozrejme, za vynikajúce ceny.

Stabilné jazdné vlastnosti na zimných cestách, s pneumatikami Kleber na pneumatikypriamo.com

Kleber Krisalp HP je vynikajúcim príkladom pokročilej technológie zimných pneumatík pre každodenný motorizmus. Určená pre osobné autá od kompaktných hatchbackov do luxusných limuzín, Krisalp HP je výkonná pneumatika s originálnym Mud& Snow doporučeným a funkčnosťou na chladnom počasí. Krisalp HP2 je najnovšia generácia zimných pneumatík, ktorá poskytuje vynikajúcu priľnavosť a brzdný výkon na zľadovatených cestách, rovnako ako dostatočnú trakciu na snehu. Vodiči dodavok by sa nemali v žiadnom prípade cíti zanedbávaný od Kleberu.

Transalp 2 bol vyvinutý tak, aby spĺňal špecifické požiadavky dopravcov, za použitia zosilnenej konštrukcii aby predlžila životnosť a záťažovú kapacitu, a zároveň zabezpečuje stabilitu počas chladného počasia pri diaľničných rýchlostiach a dobré jazdné vlastnosti na ľade a zasnežených vozovkách. Objednajte teraz a užite si spoľahlivosť zimných pneumatík Kleber - vždy za bezkonkurenčné ceny, na pneumatikypriamo.com. Ponúkame dovoz zadarmo na Slovensku, pri objednaní dvoch alebo viac pneumatík, a využite rozsiahlu sieť servisných staníc ktorá je k dispozícii.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more