Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Kleber

Kleber je už dlho dôveryhodná značka na európskych trhoch, a to vďaka záväzku od výrobcu na kvalitu a inováciu. Ak si vážite bezpečnosť a jazdný komfort, vybavenie vozidla so zimnými pneumatikami Kleber pre chladne obdobie je určite vynikajúca investícia. Pokladaný Francúzsky výrobca prispôsobuje svoje zimné produkty na zaistenie stability pri diaľničných rýchlostiach a zodpovedajúcu priľnavosť na zamrznutych povrchoch. Náš internetový obchod Vám ponúka zimné pneumatiky Kleber v rôznych veľkostiach, pre takmer všetky značky vozidiel alebo modelov - samozrejme, za vynikajúce ceny.

Stabilné jazdné vlastnosti na zimných cestách, s pneumatikami Kleber na pneumatikypriamo.com

Kleber Krisalp HP je vynikajúcim príkladom pokročilej technológie zimných pneumatík pre každodenný motorizmus. Určená pre osobné autá od kompaktných hatchbackov do luxusných limuzín, Krisalp HP je výkonná pneumatika s originálnym Mud& Snow doporučeným a funkčnosťou na chladnom počasí. Krisalp HP2 je najnovšia generácia zimných pneumatík, ktorá poskytuje vynikajúcu priľnavosť a brzdný výkon na zľadovatených cestách, rovnako ako dostatočnú trakciu na snehu. Vodiči dodavok by sa nemali v žiadnom prípade cíti zanedbávaný od Kleberu.

Transalp 2 bol vyvinutý tak, aby spĺňal špecifické požiadavky dopravcov, za použitia zosilnenej konštrukcii aby predlžila životnosť a záťažovú kapacitu, a zároveň zabezpečuje stabilitu počas chladného počasia pri diaľničných rýchlostiach a dobré jazdné vlastnosti na ľade a zasnežených vozovkách. Objednajte teraz a užite si spoľahlivosť zimných pneumatík Kleber - vždy za bezkonkurenčné ceny, na pneumatikypriamo.com. Ponúkame dovoz zadarmo na Slovensku, pri objednaní dvoch alebo viac pneumatík, a využite rozsiahlu sieť servisných staníc ktorá je k dispozícii.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby