Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Celoročné pneumatiky Kumho

Značka Kumho, pochádzajúca z Južnej Kórey, sa vlastne špecializuje pre pneumatiky, ktoré sú ako doma na závodnej dráhe a športovo orientovane produkty pre použitie na ceste. Ale Kumho tiež ponúka pneumatiky, ktoré sú vhodné pre bežné každodenné použitie, a jeho celoročné modely spĺňajú všetky požiadavky, ktoré sú požadované od pneumatiky, ktorým je cieľom byť schopným a bezpečným spoločníkom za všetkých poveternostných podmienok. Celoročná pneumatika Kumho KH21 Solus Four je taký výrobok - ktorý využíva modernu kremičitú kaučukovú zmes v jeho štruktúre behúňa, a je presvedčivá voľba pre použitie za akýchkoľvek okolností.Materiál sa účinne prispôsobuje rôznim teplotám, aby zabezpečili dokonalú priľnavosť, či už počas letných horúčav alebo v studenej zime. To vedie k výborným jazdným vlastnostiam na suchých, mokrých, alebo zasnežených vozovkách.

Dobrý jazdný výkon na mokrých a zasnežených cestách

Samozrejme, celoročné pneumatiky Kumho majú nielen M + S označenie, ale aj o dôležitý symbol vločky, ktorým sa osvedčuje ich vhodnosť pre použitie v náročných zimných podmienkach. Solus KH21 Four, je určená pre malé, kompaktné a stredne veľké vozidlá, a cíti sa doma na ľade a na snehom pokrytej vozovke. Aj jej správanie na mokrom povrchu je rovnako dostačujúce. Profil v tvare písmena V je optimalizovaný pre efektívne odstraňovanie vody, tak že sú malé šance aby došlo k akvaplaningu. Dobre známy po svojich ťažkých a objektívnych porovnávacích testoch, časopis ""Auto Bild"" testoval túto pneumatiku v roku 2008 a opísal jej výkonnosť ako ""dobrá"". Redaktori atestovali jej krátku brzdnú dráhu na snehu a zníženie hluku na cestách - teda, komfortná pneumatika, ktorá ponúka veľa bezpečnosti v zlých poveternostných podmienkach. Celoročná pneumatika Kumho Solus KH21 Four je vhodná pre rozpočtovo vedomých motoristov z dôvodu výhody používania po celý rok, a tiež preto, že nízky valivý odpor podporuje nízku spotrebu paliva. Okrem iného, táto pneumatika pre každé počasie, je neodmysliteľne ekonomické riešenie, vzhľadom k tomu že je eliminovaná potreba za sezónnymi výmenami letných a zimných pneumatík.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby