Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Kumho

Letné pneumatiky Kumho

Pneumatiky Kumho vyrába kórejský výrobca pneumatík so sídlom v Soule. Sídlo v Európe sa nachádza v Offenbachu v Nemecku. Spoločnosť bola založená v roku 1960. a od tej doby vybudovala silnú pozíciu medzi poprednými svetovými výrobcami pneumatík. Letné pneumatiky Kumho na počiatku boli vyvinuté pre preteky, ale od tej doby ukázali vynikajúce správanie v cestnej premávke. Či už je to automobil alebo kamión, Kumho má letné pneumatiky pre každý typ vozidla.

Rozsah pneumatík pochádzajúci z vysokorýchlostného spektra

Letné pneumatiky Kumho sú vyvinuté pre najvyššie očakávania a spĺňajú bezpečnostné požiadavky na všetkých povrchoch. Vynikajúci jazdný komfort a vysoká účinnosť sú medzi osobitnými charakteristikami letných pneumatík Kumho. Zákazníci získajú pneumatiky s optimálnou priľnavosťou - za veľmi primerané ceny.

Najnovšia generácia Run Flat pneumatík

Najnovšie Runflat pneumatiky od Kumha uisťujú, že môžete mierne riadiť vozidlom aj po plnom defekte. Špeciálna kremičitá zmes behúňa zaisťuje veľmi nízky valivý odpor a nízke opotrebenie. To vedie k optimálnej manipulácii a pohodliu, ako aj vynikajúcej účinnosti.

Letné pneumatiky Kumho presvedčajú v recenziách

Letné pneumatiky Kumho na všeobecnom teste pneumatík v roku 2012. najväčšej automobilovej asociácie ADAC v Nemecku získali známku ""uspokojivé"". Testované pneumatiky presviedčajú dobrou priľnavosťou, rovnako ako znížením spotreby paliva a opotrebenia. Brzdenie, ovládateľnosť a stabilita tiež získali najlepšie ohodnotenie. To poukazuje, že dobrá kvalita nemusí vždy znamenať aj drahé.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby