Payment Banner

Pneumatiky pre Váš model Lancia

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:
Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.

Súčasťou slávneho Fiat Group od roku 1969, Lancia bola založená v roku 1906 v Turíne (jadre moci talianskej histórie výroby automobilov) zo strany Vicenzo Lancia. Dobre známa pre používanie písmen gréckej abecedy pre pomenovnie svojich modelov, Lancia mala veľký úspech v motoristickom športe; Po krátkom zapojení do Formuly Jeden v 50. rokoch, spoločnosť konečne našla svoje poslanie v rally, počnúc začiatkom 70. rokov.
V roku 1972, nádherný Fulvia vyhral medzinárodný šampionát, predvídajúc obrovskú vítaznú sériuvýhra v 1973- World Rally Championship (WRC).

Rallying legendy

Napodiv, napriek identickému úspechu v roku 1993, Lancia zostáva najúspešnejším výrobcom WRC k tomuto dňu. Revolučný Stratos vyhral titul v rokoch 1974, 1975 a 1976; D37, posledný z "éry romantizmu" s pohonom zadných kolies, vyhral majstrovstvo v roku 1983; napokon, legendárnej Delta sa podarilo dosiahnuť mimoriadny úspech vo WRC histórii, vyhral neuveriteľných šesť po sebe idúcich titulov v rokoch 1987 až 1992.

Hoci výrobca prestal predávať svoje výrobky mimo Talianska počnúc júna 2014, pneumatikypriamo.com Vám ešte stále ponúkajú kompletný katalóg letných, zimných a celoročných pneumatík pre váš automobil Lancia. Pre veterána Lancia Delta, odporúčame značky pneumatík , ako sú Bridgestone,Continental; alebo Maxxis; pre Prisma, značky ako Fulda alebo Viking sú veľmi populárne. Samozrejme, že vyššie spomínané značky predstavujú iba zlomok toho, čo môžeme ponúknuť pre Vaše auto Lancia, bez ohľadu na model.