Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky pre váš Maybach

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

V roku 1909, Wilhelm Maybach založil renomovaného výrobcu luxusných vozidiel, ktorý až do nedávnej doby hrdo niesol jeho meno. Avšak, silná konkurencia iných značiek v ultra-luxusné podniky, ako je Bentley a Rolls Royce, konečne priniesla koniec histórie značky. Maybachov majiteľ, Daimler AG, sa rozhodol ho pridať do zoznamu zaniknutých legiend v roku 2013.

Modely ako Maybach 57 Zepellin, Maybach 62, alebo Maybach 57 sú stále každodenne prítomne na cestách, a presviedčajú svojimi mimoriadnymi štandardmi kvality a inovatívnym dizajnom.
Vyberte si tie najlepšie pneumatiky na trhu z nášho prehľadného katalógu - môžete si objednať vysoko odporúčané prémiové modely pneumatík, ako je Michelin Latitude Sport, alebo Continental PremiumContact, rovnako ako mnoho ďalších vysoko kvalitných produktov od známych výrobcov.

Kúpte od tých najlepších, kúpte od pneumatikypriamo.com.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.