Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky pre MG

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

MG je jedným z tradičných výrobcov automobilov Spojeného kráľovstva. Keď spoločnosť MG Rover bola uzavretá, výrobu ich vozidiel prevzala “Shanghai Automotive Industry”.
Vzhľadom k menšiemu počtu dostupných modelov, ponuka pneumatík pre vozidlá MG je tiež znížená. Model MG F, jeden z najobľúbenejších modelov MG, pôvodne je vybavený nasledujúcou veľkosťou pneumatiky: 185/55 R15. Rovnaká veľkosť sa používa pre iné modely, ako je MG Trophy. Model auta a dátum výroby majú veľký vplyv na veľkosť pneumatiky, ktoré by ste mali používat. Pred objednaním pneumatík, preverte, aké veľkosti sú schválené pre vaše auto, osvedčenie o registrácii alebo technický preukaz vozidla.

Široký sortiment pneumatík pre osobné automobily MG

Štandardné rozmery pneumatík sú použité v väčšine modelov MG. Máte možnosť výberu pneumatík pre vaše MG auto zo širokého sortimentu. Okrem pneumatík z výroby špičkových výrobcov pneumatík, ponúkame tiež širokú škálu lacných pneumatík. Viac informácií o kvalite a jazdných vlastnostiach týchto pneumatík možno nájsť v rôznych testoch pneumatík.
Venujte pozornosť pri nákupe pneumatík pre autá MG; okrem zaistenia bezpečnosti, tieto pneumatiky musia byť úsporné. Nízky valivý odpor pneumatík zabezpečuje dlhšiu životnosť a zaisťuje zníženie spotreby paliva.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.