Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky pre Mitsubishi

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

Mitsubishi je výrobca automobilov z Japonska, so sídlom v Tokiu, a bol multinacionálni výrobca automobilov od roku 1917. Táto spoločnosť je jedným z najväčších výrobcov automobilov v Japonsku a dokonca dosiahol významnú popularitu po celom svete. Vzhľadom k vysokému počtu predaných vozidiel takmer každý výrobca pneumatík ponúka tie správne pneumatiky pre Váš model vozidla Mitsubishi - Japonská automobilka pracovala hlavne s Bridgestone.

Mitsubishi i naďalej na súčasnom trhu prináša svojim zákazníkom tie najlepšie a cenovo najdostupnejšie automobily. Vozidlá Mitsubishi prechádzajú radom podmienok, od jazdy v daždi, po úradne overené preteky. Okrem iného modely, Mitsubishi Pajero SUV sú vybavené pneumatikami Bridgestone. Okrem toho, Mitsubishi tiež používa pneumatiky poskytované výrobcami Dunlop a Yokohama.

Vyberte si správne veľkosti pneumatík pre Vaše vozidlo Mitsubishi

Ak si nie ste istí, aká je veľkosť pneumatiky ktorú potrebujete alebo ktorú značku pneumatík potrebujete, alebo čo Mitsubishi odporúča pre Váš automobil stačí sledovať technický preukaz svojho vozidla. U väčšiny modelov, môžete si vybrať medzi rôznymi veľkosťami dostupných pneumatík on-line. Tak napríklad, Mitsubishi ASX štandardne prichádza s pneumatikami veľkosti 215/65 R16. Voliteľne môžete tiež použiť jednu z nižšie uvedených veľkostí:

  • 225/60 R16
  • 215/55 R17
  • 215/60 R17

Zaisťujeme najširší výber značiek a rozmerov pneumatík on-line, ktoré Vám pomôžu nájsť iba tú správnu voľbu pneumatík pre Váš model vozidla Mitsubishi.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.