Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Malhotra - vždy túžia riešiť akúkoľvek výzvu

Malhotra Group of Industries začala svoju činnosť v roku 1954 s výrobou materiálu pre protektorovanie pneumatík. V priebehu rokov sa firma výrazne rozrástla čo do veľkosti a rozsahu, takže dnes katalóg Malhotra zahŕňa širokú škálu pneumatík a príbuzné výrobky pre početné aplikácie v automobilovom priemysle. Indický výrobca je najlepšie známy pre svoje konkurenčné pneumatiky pre, nákladné vozidlá, poľnohospodárske a priemyselné stroje, rovnako ako ľahký nákladný automobil a pneumatiky pre osobné automobily , butyl rúrky, a materialy pre protektorovanie. Malhotra vyrába pneumatiky v rozmedzí od osem do 38 palcov veľkosti ráfika, ktoré sa vyvážajú do viac ako 80 krajinách po celom svete.

Spoľahlivé pneumatiky pre špeciálne aplikácie, s pneumatikami Malhotra z pneumatikypriamo.com

Malhotra Špeciálne pneumatiky obstarávajú najrôznejšie aplikácie – pneumatiky pre poľnohospodárstvo, rašelinu, priemyselné stroje a off-the-road a úžitkové vozidlá.Pneumatiky Malhotra pre poľnohospodárske stroje obstarávajú množstvo vysoko spoľahlivých modelov, vrátane predných a zadných pneumatík pre traktory, flotáciové implementy a pneumatiky pre prívesi, nízko bodové vykonávajúce pneumatiky a pneumatiky pre rôzne iné poľnohospodárske stroje. Malhotra tiež vyrába ATV pneumatiky a pneumatiky pre rašelinové stroje, ako sú kosačky na trávu a golfové vozíky. Malhotra pneumatiky pre priemyselné stroje a off-the-road vozidlá môžu byť použité pre vybavenie vozidiel, ako sú vysokozdvižné vozíky, kompaktné voly a nakladače, zrovnávače a zemné stroje. Tiež viacúčelové pneumatiky pre nákladné vozidlá a vše trakčné úžitkové pneumatiky sú v ponuke. V neposlednom rade Pneumatiky Malhotra pre úžitkové vozidlá zahŕňajú modely pre vozidlá siahajúce od ťažkých až ultra-ľahkých nákladných a dodávkových automobilov a pneumatík pre osobné automobily a SUV sú tiež k dispozícii. Objednať teraz aspoň dve pneumatiky Malhotra za bezkonkurenčné ceny na pneumatikypriamo.com, a my vám poskytneme dodanie zadarmo na území celého Slovenska!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby