Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Mastersteel - praktické riešenie pre praktickú jazdu

Mastersteel

Mastersteel je súkromná značka vlastnená Inter-Baden šprinte BV Holandsko. Značka existuje od roku 1981, a výroba sa koná v Južnej Afrike. Pneumatiky Mastersteel sú zamerané na ekonomický sektor trhu, a ponúkajú dobrý základný výkon a veľmi lákavú hodnotu za peniaze. Tieto základné vlastnosti urobili značku obľúbenov u motoristov v mnohých krajinách, takže je Mastersteel dnes jednóu z najstarších privátnych značiek na trhu. S dobrým výberom letných a zimných pneumatík, Mastersteel predstavuje zaujímavú možnosť pre každého cenovo vedomého zákazníka.

Na pneumatikypriamo.com, ponúkame celý rad modelov Mastersteel v mnohých veľkostiach, vhodných pre väčšinu značiek a modelov vozidiel - samozrejme, to všetko za mimoriadne výhodné ceny! Od malých mestských automobilov až po rodinné automobily a ľahké úžitkové vozidlá, katalóg Mastersteel má zaujímavú ponuku pre všetkých.

Spoľahlivé a lacné pneumatiky Mastersteel z pneumatikypriamo.com

Pneumatikypriamo.com vám prináša cenovo dostupné Mastersteel letné aj zimné pneumatiky pre celý rad aplikácií. Letné pneumatiky Clubesport,Prosport, a Supersport ponúkajú bezpečné jazdné vlastnosti pre osobné automobily, zatiaľ čo Mastersteel Lighttruck poskytuje bezpečné jazdné vlastnosti a zvýšenú nosnosť pre dodávkové a ďalšie ľahké úžitkové vozidlá. Pre bezpečnú jazdu v zime, zvažte Mastersteel Winter Plus1, Winter Plus2 a Winter Plus3 modely pre osobné vozidlá. Vodičov kamiónov tiež by mohli zaujímať Winter Plus SPR a WINTPL4XL modely.

Čo koľvek si vyberiete, budete určite spokojní s hodnotou za peňiaze ktorú získate v našom internetovom obchode. Kúpte dve alebo viac pneumatík Mastersteel z pneumatikypriamo.com, a ušetrite ešte viac peňazí vďaka dodávky zadarmo. Môžete si vybrať niektorú z našich dostupných platobných metód, ako sú kreditná karta, PayPal alebo bankový prevod.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby