Payment Banner

Pneumatiky Mastersteel - praktické riešenie pre praktickú jazdu

Pneumatiky Mastersteel - praktické riešenie pre praktickú jazdu


Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Mastersteel je súkromná značka vlastnená Inter-Baden šprinte BV Holandsko. Značka existuje od roku 1981, a výroba sa koná v Južnej Afrike. Pneumatiky Mastersteel sú zamerané na ekonomický sektor trhu, a ponúkajú dobrý základný výkon a veľmi lákavú hodnotu za peniaze. Tieto základné vlastnosti urobili značku obľúbenov u motoristov v mnohých krajinách, takže je Mastersteel dnes jednóu z najstarších privátnych značiek na trhu. S dobrým výberom letných a zimných pneumatík, Mastersteel predstavuje zaujímavú možnosť pre každého cenovo vedomého zákazníka.

Na pneumatikypriamo.com, ponúkame celý rad modelov Mastersteel v mnohých veľkostiach, vhodných pre väčšinu značiek a modelov vozidiel - samozrejme, to všetko za mimoriadne výhodné ceny! Od malých mestských automobilov až po rodinné automobily a ľahké úžitkové vozidlá, katalóg Mastersteel má zaujímavú ponuku pre všetkých.

Spoľahlivé a lacné pneumatiky Mastersteel z pneumatikypriamo.com

Pneumatikypriamo.com vám prináša cenovo dostupné Mastersteel letné aj zimné pneumatiky pre celý rad aplikácií. Letné pneumatiky Clubesport,Prosport, a Supersport ponúkajú bezpečné jazdné vlastnosti pre osobné automobily, zatiaľ čo Mastersteel Lighttruck poskytuje bezpečné jazdné vlastnosti a zvýšenú nosnosť pre dodávkové a ďalšie ľahké úžitkové vozidlá. Pre bezpečnú jazdu v zime, zvažte Mastersteel Winter Plus1, Winter Plus2 a Winter Plus3 modely pre osobné vozidlá. Vodičov kamiónov tiež by mohli zaujímať Winter Plus SPR a WINTPL4XL modely.

Čo koľvek si vyberiete, budete určite spokojní s hodnotou za peňiaze ktorú získate v našom internetovom obchode. Kúpte dve alebo viac pneumatík Mastersteel z pneumatikypriamo.com, a ušetrite ešte viac peňazí vďaka dodávky zadarmo. Môžete si vybrať niektorú z našich dostupných platobných metód, ako sú kreditná karta, PayPal alebo bankový prevod.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.