Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Maxxis zimné pneumatiky - schopné a spoľahlivé, šité na mieru k vašim potrebám

Maxxis je seriózny americký výrobca pneumatík, ktorý produkuje veľké množstvo rôznych pneumatík od bicyklov až po veľké priemyselne stroje. Samozrejme, slovensky motoristi sú najviac oboznámení s pneumatikami Maxxis pre osobné automobily a SUV-čka, ktoré získali dobrú povesť pre kvalitu a veľkú peňažnú hodnotu.

Takmer polovicu z každého roku, naša klíma ale štátna moc trvajú na tom, aby sme používali pneumatiky vyvinuté a certifikované pre použitie v zime. Zimné pneumatiky Maxxis sú veľmi lákavé pre motoristov, ktorí potrebujú dôveryhodné, kvalitné výrobky za rozumnú cenu - samozrejme, nikde rozumnejšie než na pneumatikypriamo.com. Čokoľvek budete jazdiť a kamkoľvek budete jazdiť, úplná diverzita zimných modelov Maxxis a veľkostí Vám zaisťujú, že ľahko nájdete ten model, ktorý vám vyhovuje ako uliaty.

Využite to najlepšie zo zimy, s pneumatikami Maxxis z pneumatikypriamo.com

Maxxis ponúka celý rad zimných modelov, pre mnoho typov vozidiel a upotrebenia. Vodičov osobných automobilov bude iste zaujímať Maxxis WP-05 Arctictrekker, dizajn novej generácie pomocou inovatívnych funkcií a pokročilých gumárenských zmesí zaisťuje bezpečnosť v rôznych náročných jazdných podmienkach. Maxxis MA-SW, MA-PW, a SS-01 poskytujú vynikajúcu kontrolu v ťažkých situáciách pre SUV-čka a ľahké nákladné vozidlá a Maxxis MAW2 je skvelá voľba pre dodávky a ďalšie ľahké úžitkové vozidlá, ktoré jazdia v náročnom zimnom počasí.

Môžete vždy nájsť tie najlepšie produkty za bezkonkurenčné ceny na pneumatikypriamo.com. Objednajte si teraz dve alebo viac zimných pneumatík Maxxis, a doprava na Slovensku vás nebude stáť nič! Pre ešte väčšie pohodlie, kliknite na tlačidlo ‘Hľadaj montážnu stanicu’ aby vám nové pneumatiky boli dodané do dielne blízko vás pre okamžitú montáž.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby