Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Michelin

Prieskumy ukazujú, znovu a znovu, že letné pneumatiky Michelin sú veľmi populárne u vodičov. Jedným z dôvodov pre ich vynikajúcu povesť medzi spotrebiteľmi je ich dlhodobá výkonnosť. V priebehu rokov, Michelin Michelin jeden z popredných originálnich vybavení zvolený mnohými populárnymi výrobcami automobilových značiek .

Pokračujúci výskum a vývoj pre vysokú úroveň jazdného komfortu

Letné pneumatiky Michelin pokračujú v kontinuálnom rozvoji. Spoločnosť kladie určité percento svojich ročných tržieb do výskumu a vývoja. Vodiči tiež profitujú zo skúseností spoločnosti ako dodávateľ pre Formulu 1. Výsledkom nepretržitého vývoja je vynikajúca kvalita letných pneumatík na nevídanej úrovni komfortu a pohodlia počas jazdy.

Letné pneumatiky pre najvyššie nároky

Michelin ponúka vyvážené letné pneumatiky, ktoré sa hladko valia na všetkých povrchoch vozovky. Letné pneumatiky Michelin majú krátku brzdnú dráhu na mokrých vozovkách a vysoké rezervy na aquaplaningu. Letné pneumatiky Michelin tiež zabespečujú maximálnu bezpečnosť a kontrolu na suchých vozovkách. Ďalšie výhody sú veľmi nízky valivý hluk, komfortné odpruženie a mimoriadna odolnosť a dlhá životnosť. Michelin má pravidelne inovácie v oblasti letných pneumatík. Najnovšie je Michelin CrossClimate vzor - letné pneumatiky so symbolom zimných pneumatík

Letné pneumatiky Michelin znižujú spotrebu paliva

Pokiaľ ide o zníženie spotreby paliva, voľba správnych pneumatík má prvoradý význam. Michelin kladie veľký dôraz na produkciu tzv. Energy Saver pneumatiky. Dôraz je tu na účinnosti a ochrany klímy. Letné pneumatiky Michelin s nízkym valivým odporom pomáhajú znížiť emisie CO2. Od vývoja ""zelených"" pneumatík v roku 1990. Michelin hrá významnú úlohu pri znižovaní celosvetovej spotreby paliva a emisií CO2. Ak by všetky osobné automobily a nákladné automobily v Európe používali ""zelené pneumatiky,"" Európa by mohla ušetriť asi 4,5 miliardy litrov nafty a 1,5 miliardy litrov benzínu ročne. Je to pravá pneumatika, ktorá prináša výkon a pohodlie, dobrú manipuláciu a dokonalost. Letné pneumatiky Michelin prichádzajú s dokonalými vlastnosťami.

Najlepšie výsledky pre letné pneumatiky Michelin

Nemecký časopis ""Gute Fahrt"" letné pneumatiky Michelin rozhodne odporúča. V ich ohodnoteniach Michelin Pilot Sport 3 má vedúcu pozíciu - najmä pokiaľ ide o manipuláciu na mokrej vozovke. Táto letná pneumatika Michelin získala ocenenie pre veľkú stabilitu a len nízky sklon k nedotáčavosťi. Najlepšie ohodnotenia boli aj pre brzdné výsledky na mokrých i suchých vozovkách. Nemecký časopis ""Sportauto"" pravidelne skúma pneumatiky Michelin, okrem iných aj Michelin Pilot Sport Cup +. Letné pneumatiky Michelin sú ohodnotené rýchlou reakciu riadenia a dobrou priľnavostou.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby