Payment Banner

Zimné pneumatiky Michelin: veľký výberZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Pre drsné počasie, pre sneh a podobné podmienky použite zimné pneumatiky Michelin. Keď teplota klesne pod bodom mrazu a keď zasneží a je klzko, doporučejme Vám zimné pneumatiky Michelin. Pri prechode na zimné pneumatiky Michelin - napríklad: Michelin Alpin, Michelin Pilot Alpin, Michelin Agilis Alpin - vodič je vždy na bezpečnej strane. To sú zimné pneumatiky pre nepriaznivé poveternostné podmienky, vrátane sneh, poľadovicu a roztopený sneh.

Zimné pneumatiky Michelin: Extra bezpečnosť vďaka silnej štruktúry lamiel Pilot Alpin

Špeciálne tvarované lamely zaručujú maximálnu bezpečnosť so zimnou pneumatikou Michelin Pilot Alpin. Prostredníctvom štruktúry zárezu voda sa spoľahlivo odstranuje a dobrá trakcia zimných pneumatík na vozovke pokrytej snehom umožňuje vynikajúce a stabilné ovládanie vozidlom. Nová, vylepšená gumená zmes zaisťuje vynikajúcu trakciu a spoľahlivé brzdenie zimných pneumatík Michelin. - Bez ohľadu na poveternostné podmienky a jazde pri vyšších rýchlosťiach i

zimné pneumatiky Michelin Alpin zabespečujú dlhú dobu životnosti vďaka nízkemu opotrebeniu a optimálnemu rozloženie tlaku

Vynikajúca gumová zmes a tvrdá Sipe štruktúra sú perfektný základ pre zimné pneumatiky a veľmi nízke opotrebenie, rovnako ako optimálne rozloženie tlaku. Všetky tieto výhodné vlastnosti a presvedčivosť a perfektný výkon od jesene do jari ponúka Michelinzimná pneumatika Alpin.

Zimné pneumatiky Michelin: Konzistentný vývoj

Michelin je postavení na tradícii a pokračuje vo vývoji, a to najmä pokiaľ ide o zimné pneumatiky. Cesty sú neustále dopĺňané o nové povrchy vozovky a asfalt, a zmeny povrchu vozovky sú vždy náročné pre zimné pneumatiky. Špeciálne vyvinuté zimné pneumatiky Michelin odpovedajú na meniace sa povrchy. Spoločnosť sa prispôsobuje všeobecným podmienkam a rozvíja zimné pneumatiky ako Michelin Alpin s lepšou štruktúrou, dezénom a gumovou štruktúrou. Michelin zimné pneumatiky zaisťujú maximálnu bezpečnost, flexibilitu a komfortnú jazd na zasnežených a ľadových povrchoch.

Vynikajúca cena zimné pneumatiky Michelin

Mnoho spokojných vodičov a najvyššie známky recenzií od popredných časopisov a spotrebiteľských organizácií potvrdujú vynikajúcu kvalitu pneumatík Michelin a najmä na stránkach Michelin zimné pneumatiky radu Alpin. Michelin ponúka mnoho zimných pneumatík pre kompaktné a automobile strednej triedy, ktoré získali najvyššie body v testoch, napríklad: pneumatiky Michelin Pilot Alpin pre vysoko výkonné športové vozidlá, pneumatiky Michelin Latitude pre SUV alebo Michelin Agilis pre menšie nákladné automobily či karavany. Zimné pneumatiky Michelin pretrvávajú nielen v testoch, a presviedčajú vodiča svojou kvalitou.
Zimné pneumatiky Michelin sú ideálnou voľbou pre bezpečnosť a pohodlnejšiu manipulácia na zimných cestách.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more