Payment Banner

Pneumatiky Minerva - tradícia hodnoty

Pneumatiky Minerva - tradícia hodnoty


Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Minerva je súkromná značka pneumatiky patriaca Deldo Autobanden N. V. zo sídlom v Antwerp. Založená v roku 1992, Minerva je dnes jedna z najstarších a najstabilnejších súkromných značiek na trhu, s ročným obratom presahujúcim jeden milión kusov. Zatiaľ čo výrobu vykonávajú ázijský a európsky výrobcovia, Deldo udržuje kontrolu nad značkov - vrátane vývoja produktu a výrobných noriem, čím je zaistená prísna kontrola kvality.

Veľká škála Minerva modelov a veľkostí zaručuje, že takmer každý typ alebo model vozidla môže byť vybavený vhodnými pneumatikami Minerva - jednoducho použite náš vyhľadavač ako by ste našli pneumatiky, ktoré potrebujete.

Dobré produkty za dobré ceny, s pneumatikami Minerva na pneumatikypriamo.com

Minerva ponúka. letné a zimné pneumatiky vo veľkostiach ráfika v rozmedzí od 12 do 20 palcov. Ak máte záujem o cenovo dostupné a spoľahlivé letné pneumatiky, Minerva F109 a F 105 sú vhodné pre malé a kompaktné vozidlá a stredne veľké a veľké osobné automobily, náležite.

Minerva F108RF je RunFlat pneumatika pre kompaktné a stredne veľké vozidlá a Minerva EcoSpeed bol špeciálne vyvinutá pre použitie na luxusných a výkonných automobilach. Pre ľahké úžitkové vozidlá, Minerva Transporter ponúka stabilitu, trvanlivosť a dobré vlastnosti zaťaženia ložiska.

Ak potrebujete pneumatiky pre chladné obdobie, Minerva S210 a S310 zimné pneumatiky poskytujú dobrú stabilitu v ťažkých poveternostných podmienkach. Minerva Ecowinter a Ecowinter SUV sú dobré možnosti pre vodičov ľahkých nákladných automobilov a SUV, zaisťujúc vynikajúcu trakciu na zamrznutých plochách. Objednať teraz vaše nové pneumatiky Minerva z pneumatikypriamo.com za bezkonkurenčné ceny!

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.