Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Minerva - tradícia hodnoty

Minerva

Minerva je súkromná značka pneumatiky patriaca Deldo Autobanden N. V. zo sídlom v Antwerp. Založená v roku 1992, Minerva je dnes jedna z najstarších a najstabilnejších súkromných značiek na trhu, s ročným obratom presahujúcim jeden milión kusov. Zatiaľ čo výrobu vykonávajú ázijský a európsky výrobcovia, Deldo udržuje kontrolu nad značkov - vrátane vývoja produktu a výrobných noriem, čím je zaistená prísna kontrola kvality.

Veľká škála Minerva modelov a veľkostí zaručuje, že takmer každý typ alebo model vozidla môže byť vybavený vhodnými pneumatikami Minerva - jednoducho použite náš vyhľadavač ako by ste našli pneumatiky, ktoré potrebujete.

Dobré produkty za dobré ceny, s pneumatikami Minerva na pneumatikypriamo.com

Minerva ponúka. letné a zimné pneumatiky vo veľkostiach ráfika v rozmedzí od 12 do 20 palcov. Ak máte záujem o cenovo dostupné a spoľahlivé letné pneumatiky, Minerva F109 a F 105 sú vhodné pre malé a kompaktné vozidlá a stredne veľké a veľké osobné automobily, náležite.

Minerva F108RF je RunFlat pneumatika pre kompaktné a stredne veľké vozidlá a Minerva EcoSpeed bol špeciálne vyvinutá pre použitie na luxusných a výkonných automobilach. Pre ľahké úžitkové vozidlá, Minerva Transporter ponúka stabilitu, trvanlivosť a dobré vlastnosti zaťaženia ložiska.

Ak potrebujete pneumatiky pre chladné obdobie, Minerva S210 a S310 zimné pneumatiky poskytujú dobrú stabilitu v ťažkých poveternostných podmienkach. Minerva Ecowinter a Ecowinter SUV sú dobré možnosti pre vodičov ľahkých nákladných automobilov a SUV, zaisťujúc vynikajúcu trakciu na zamrznutých plochách. Objednať teraz vaše nové pneumatiky Minerva z pneumatikypriamo.com za bezkonkurenčné ceny!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby