Payment Banner

Letné pneumatiky NankangZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Letné pneumatiky Nankang

Taiwansky vyrobca pneumatík Nankang spoločnost s dlhou históriu ktorá začala na podniknikaní výroby low-cost, vysoko kvalitných pneumatík už v roku 1959. Či vodič preferuje športový štýl jazdy, alebo kladie obzvlášť vysoké hodnoty na jazdný komfort, Nankang má správne pneumatiky pre každú potrebu.

Športové letné pneumatiky Nankang

Štyri rovné a veľmi široké drážky zo športových modelov zabezpečujú úplný odtok vody pri aquaplaningu. Navyše, nový kremičitý mix profil zaisťuje dokonalú fixáciu a trvalo vysokú stabilitu. Lamelové ramená pneumatík znižujú tuhosť bloku a umožnujú zníženie hladiny hluku. Týmto spôsobom i športový vodiči teraz majú veľmi príjemnú jazdu.

Pneumatiky pre maximálne pohodlie pri jazde

Dizajn multi-lamiel letných pneumatík Nankang znižuje povrchovú pevnosť a priečne drážky majú funkciu prevencie šumu. Výsledkom je tichá, veľmi komfortná jazda.

Lepšia ekonomika

Letné pneumatiky Nankang sú vyrobené z vysoko inovatívnej gumovej zmesi s vysokým obsahom oxidu kremičitého. To má za následok výrazné zníženie valivého odporu, čo prispieva k vysokej životnosti. Špeciálny profil konštrukcie ramien pneumatík má zníženú pevnosť ramien a zabraňuje nerovnomernému opotrebovaniu pneumatík, čo zaisťuje aby kvalita pneumatík zostála na rovnakej kvalite po celej dobe životnosti pneumatík.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more