Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Nankang

Letné pneumatiky Nankang

Taiwansky vyrobca pneumatík Nankang spoločnost s dlhou históriu ktorá začala na podniknikaní výroby low-cost, vysoko kvalitných pneumatík už v roku 1959. Či vodič preferuje športový štýl jazdy, alebo kladie obzvlášť vysoké hodnoty na jazdný komfort, Nankang má správne pneumatiky pre každú potrebu.

Športové letné pneumatiky Nankang

Štyri rovné a veľmi široké drážky zo športových modelov zabezpečujú úplný odtok vody pri aquaplaningu. Navyše, nový kremičitý mix profil zaisťuje dokonalú fixáciu a trvalo vysokú stabilitu. Lamelové ramená pneumatík znižujú tuhosť bloku a umožnujú zníženie hladiny hluku. Týmto spôsobom i športový vodiči teraz majú veľmi príjemnú jazdu.

Pneumatiky pre maximálne pohodlie pri jazde

Dizajn multi-lamiel letných pneumatík Nankang znižuje povrchovú pevnosť a priečne drážky majú funkciu prevencie šumu. Výsledkom je tichá, veľmi komfortná jazda.

Lepšia ekonomika

Letné pneumatiky Nankang sú vyrobené z vysoko inovatívnej gumovej zmesi s vysokým obsahom oxidu kremičitého. To má za následok výrazné zníženie valivého odporu, čo prispieva k vysokej životnosti. Špeciálny profil konštrukcie ramien pneumatík má zníženú pevnosť ramien a zabraňuje nerovnomernému opotrebovaniu pneumatík, čo zaisťuje aby kvalita pneumatík zostála na rovnakej kvalite po celej dobe životnosti pneumatík.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby