Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Nexen zimné pneumatiky

Pneumatiky Nexen sa predavajú po celom svete už viac ako 60 rokov. Kým činnosti spoločnosti boli prerušené osem rokov po jeho založení 1950-1953 skrze Kórejskej Vojny, a od jej ukončenia sa veľa toho zdialo: Výpis Nexen je na akciovom trhu v roku 1976, dohoda o spolupráci s Michelin a prechod z diagonálnych pneumatík na tie radiálne. Pneumatiky od tejto Juhokórejskéj značky su dostupné v Európe po mnoho rokov a možné ich je kúpiť on-line od hlavných predajcov pneumatík, ako je pneumatikypriamo.com. Továreň v Českej republike je v súčasnej dobe plánovaná pre posilnenie prítomnosti značky v Európe.

Pneumatiky Nexen existujú predovšetkým pre osobné automobily a SUV a sú známe pre svoju pôsobivý cena-výkon pomer. V roku 2013, ADACtestovalNexen Eurowin 600vo veľkosti185/60 R15 T a udelil mu prvotriedne hodnotenie na suchých cestách. Nákladová efektívnosť pneumatiky, pokiaľ ide o jeh odolnosť proti opotrebovaniu a spotrebu paliva bolo tiež jasne vidieť (zaujímavé je, že je Eurowin 600 vlastne pneumatika z Roadstone, ktorá je uvedená na trh pod názvom Nexen).

Winguard Sport je ""opravdivá"" Nexen zimná pneumatika. Veľké široké dezénové drážky pneumatiky sú dizajnované tak, aby sa predišlo akvaplaningu - vonkajšie drážky sú zúbkované pre lepšiu trakciu na snehu, zatiaľ čo vnútorné tie sú usporiadané kľukato pre dobrú stabilitu pri vysokých rýchlostiach (v niektorých veľkostiach, tento produkt je vhodný pre rýchlosti až 240 km / 150 míľ za hodinu). Pre vozidlá kompaktnéj triedy, je tu Nexen Winguard Snow'G, ktoréj dostatočné drážky zvýšujú jej priľnavosť na zľadovatených a zasnežených uliciach.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby