Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Nokian celoročné pneumatiky

Fínska Nokian značka tradične vyrába svoje výrobky, ktoré nie sú len pre domáci trh, ale aj za susedne Rusko. Chladné a drsné zimné podmienky v týchto oblastiach urobili Nokian špecialistom zimných pneumatík. Kumulovaný know-how tiež bol aplikovaný na Nokian celoročné pneumatiky. Tieto produkty patria do radu pneumatík ponúkaných v akomkoľvek respektabílnom obchode, a preto sú tiež k dispozícii na pneumatikypriamo.com. Nokian AllWeather Plus je ideálna pneumatika pre použitie vo všetkých ročných obdobiach. Jej stabilita poskytuje vysokú úroveň bezpečnosti, zatiaľ čo zostáva konkurencieschopná na trhu vdˇaka veľmi rozumným cenám. Cenovo-vedomí vodiči sa tešia na prospech z kvalite Nokian celoročných pneumatík, ktoré budú objavovať ďalšie výhody v oblasti spotreby paliva, vytvorených nízkym valivým odporom tohto modelu. Pre ešte väčšie pohodlie pri používaní, táto vlastnosť tiež zaisťuje minimálnu hladinu cestného hluku, kombinujúc sebavedomé správanie a nižšiu spotrebu paliva s komfortom jazdy.

Žiadna šanca pre aquaplaning

Profil tejto pneumatiky bol optimalizovaný tak, aby poskytoval vynikajúcu priľnavosť v zime, na zasnežených vozovkách. Okrem toho, že je výhodná za riadenie blata a odstraňovanie vody, poskytuje veľmi dobrú bezpečnosť za náročných podmienok. Mokré cesty sú vždy bezpečnostné riziko - ale s dobrou pneumatikou, ako je Nokian AllWeather Plus, toto je minimalizované vďaka efektívnemu rozptýleniu vody. Táto Nokian celoročná pneumatika je k dispozícii v mnohých rôznych veľkostiach, a žiadne škodlivé PAU oleje sa nepoužívajú v jeho konštrukcii - čo ju činí nielen ekonomický stabilnóu, ale tiež šetrnóu k životnému prostrediu. Tieto vlastnosti, ju činia atraktívou pre rôznorodú skupinu vodičov.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby