Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Nokian

Letné pneumatiky Nokian

Nokian bol založený až v roku 1988. a od tej doby sa spoločnosť rozrástla na výrobcu vysoko kvalitných prémiových pneumatík. Vynikajúce ohodnotenia potvrďujú, znovu a znovu - že stále viac a viac vodičov verí vynikajúcim vlastnostiam letných pneumatík Nokian.

Bezpečná a pohodlná jazda

Vzor behúňa pneumatík Nokian, rovnako ako behúň s oxidom kremičitým zodpovedá pre letné pneumatiky pre náročné jazdné podmienky. Široké dezénové kanály zaisťujú optimálny odvod vody. Aj pri silnom daždi alebo pri nebezpečenstve aquaplaningu, letné pneumatiky Nokian ponúkajú veľmi dobrú priľnavosť. S inovatívnou technológiou výrobcovi sa podarilo znížiť valivý odpor. Špeciálna zmes behúňa zabespečuje nižšiu spotrebu paliva.

Víťaz testu letných pneumatík 2012. nemeckého časopisu ""Auto Bild""

Letné pneumatiky Nokian získali prvé miesto v súhrnnom teste letných pneumatík od časopisu ""Auto Bild"". Pri ohodnotení tieto pneumatiky získali známku ""príkladné"". Celkové ohodnotenie znie:"" Všestranné presviedčanie najkratšou brzdnou dráhou na suchej aj mokrej vozovke, presné riadenie, stabilné ovládanie smeru, nízka spotreba paliva."" Vo vlhkých podmienkach brzdná dráha letných pneumatík Nokian bola o 72 stôp kratšia ako najhoršie testovaná konkurencia. V roku 2012. nemecký magazín ""Auto Zeitung"" prišiel k záveru, že sú bezpečné jazdné vlastnosti na suchých i mokrých vozovkách ""veľmi dobré"".

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby