Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Nokian

Zimné pneumatiky Nokian

Nokian dobre známe pneumatiky výrobcu z Fínska, ktorý má 20% svojich akcií vo vlastníctve ich konkurenta, Bridgestone. Majú tri hlavné zariadenia, dva vo Fínsku a jeden v Rusku. Ich korene v chladnom severe Európy sa odrážaju najmä zimnými pneumatikami Nokian, ktoré sú výnimočné v testoch pneumatík, vrátane testov ktoré vykonáva ADAC. Jeden z príkladov vysoko vyvinutých zimných pneumatík Nokian je Nokian WR D3, vysoko odporúčané nemeckým časopisom ""Auto Motor Sport"" a sú víťazom testu zimných pneumatík testovaných v roku 2012. Hlavnými faktormi vynikajúcich výsledkov boli výkon na snehu, v kombinácii s dobrými brzdnými vlastnostiami na suchom povrchu. Celkovo, táto pneumatika je známa pre jej vyvážené správanie pri riadení. Bezpečnosť je tiež na vysokej úrovni, s nanotechnológiou a šípkamy v tvare profilu behúňa dávajú WR D3 extrémnu stabilitu. Uhlovo stupňové, leštené priečne drážky na ramene pneumatiky zabezpečujú správne odstránenie snehovej kaše a nedovoľujú, aby to negatívne ovplyvnilo správanie počas jazdy . Túto pneumatiku si môžete nájsť na pneumatikypriamo.com za bezkonkurenčnú cenu.

Zimné pneumatiky Nokian, pre lepšiu priľnavosť na snehu a ľade

Maximálna trakcia - to je záväzok hrôtov na pneumatike Nokian Hakkapeliitta 8. Eco Stud opona zlepšuje výkonnosť hrôtov, ktoré sa rovnomerne šíria po celom behúňe pneumatiky a pevne sú umiestnené v behúňe, čo je umožnené pomocou špeciálnej kaučukovej zmesi. To tiež zaisťuje komfortný zážitok z jazdy na suchých povrchoch. S WR A3 Nokian zimnymi pneumatikami športové vozidlá vychutnávajú vysoké rýchlosti, sú odolným a spoľahlivým partnerom v každom počasí. Tieto a všetky ostatné pneumatiky Nokian sú k dispozícii on-line, na pneumatikypriamo.com. Od pneumatík pre malé vozidlá až po SUV, náš sortiment zahŕňa vysoko kvalitné, vysoko výkonné výrobky vo všetkých cenových reláciách. V široký výber rozmerov pneumatík sa tiež presvedčilo veľa zákazníkov, takže pneumatikypriamo.com je jeden z popredných internetových predajcov pneumatík.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby