Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky pre Opel a Vauxhall

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

Spoločnosť Opel založil Adam Opel v roku 1862. Výroba automobilov začala v roku 1899. V súčasnej dobe Opel patrí k General Motors a dodáva automobily nielen v Európe, ale aj v krajinách ako Čína, Austrália či Singapur. V Spojenom Kráľovstve Opel je viac známy ako Vauxhall. Vauxhall je len iné meno značky, má rovnaké modely áut v jeho sortimente ako Opel. Zákazníci si cenia spoľahlivosť modelov Opel, ale iba s vhodnými pneumatikami môžete získať potešenie z jazdy a optimálnu dynamiku.

Široký výber pneumatík od rôznych výrobcov

Opel je jedným z popredných výrobcov automobilov. Preto takmer všetci výrobcovia pneumatík ponúkajú pneumatiky vhodné pre Opel. Pre štandardné vybavenie, Opel spolupracuje najmä s výrobcom Continental pneumatík. Napríklad, Opel Astra sa štandardne dodáva s Premium Contact pneumatikami od Continental. Opel Corsa je vybavená s Bridgestone S01 vo veľkosti 185/55 R15. Pre väčšiu bezpečnosť a pohodlie, mali by ste sa rozhodnúť pre kvalitné pneumatiky od známych výrobcov. Rôzne testy vždy ukazujú, že lacné výrobky sú hlavné bezpečnostné riziko. Ponúkame správne pneumatiky pre každý model Vauxhall, s ktorými sa môžete bezpečne pohybovať na akejkoľvek ceste a za akýchkoľvek meteorologických podmienok.

Nájdite si tie správne pneumatiky pre modeli Opel a Vauxhall

Keď hľadáte vhodné pneumatiky pre váš Opel, mali by ste venovať osobitnú pozornosť na značenie na pneumatike. Jedná sa o kód z čísel a písmen, ktorý nie je tak jednoduché rozlúštiť pre tých menej skúsených. Prvá číslica predstavuje šírku pneumatiky prierezu v mm, potom nasleduje pomer medzi šírkou a výškou prierezu v percentách. Nasledujúce písmeno označuje konštrukciu pneumatiky, písmeno ""R"" znamená že je pneumatika ""radiálna"". Nakoniec nasleduje priemer ráfika v palcoch, index hmotnosti a hodnotenie rýchlosti. Je dôležité, aby ste v prípade potreby vymenili pneumatiky vášho Opelu. S každým milimetrom menej v hĺbke behúňa pneumatiky sa zvyšuje brzdná dráha o niekoľko metrov.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.