Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Ovation - nákladovo efektívne a dôveryhodné riešenie pre efektívnu jazdu

Ovation je rozpočtová značka pneumatík a patrí k Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd – jedenému z najväčších čínskych výrobcov pneumatík. Spoločnosť vyrába radiálne pneumatiky pre osobné vozidlá, SUV-čka a úžitkové vozidla, a prevádzkuje niekoľko závodov veľkej výrobnej kapacity. Aj s relatívne nedávnym príchodom na slovenský trh, pneumatiky Ovation si užívajú čoraz väčšiu obľúbenosť v tomto odvetví hospodárstva.

Používanie pneumatík navrhnutých špeciálne pre jazdu v zime je povinne v chladnom období, zatiaľ čo letné pneumatiky používajú gumové zloženia a dezény, ktoré sa nemôžu vyrovnať s nízkymi teplotami a zmrazenému povrchu vozovky. Pre nákladovo-vedomých zákazníkov, pneumatikypriamo.com ponúkajú zimné pneumatiky Ovation ktoré poskytujú bezpečnosť a spoľahlivosť za výhodné ceny.

Využite výhody vážne lacných, nových zimných pneumatík Ovation

Zimná pneumatika Ovation W586 bola navrhnutá tak, aby odovzdala adekvátny zimný výkon, využívajúca zmes s obsahom siliky, ktorá zostáva pružná a účinná pri nízkych teplotách, a hlboký dezén s dobre profilovanými výstupkami pre lepši odsun vody a snehu. Tento obľúbený model pre malé, kompaktné a stredne veľké osobné vozidlá je k dispozícii vo veľkostiach od 155/65 R13 až po 225/55 R17.

Pre ľahké úžitkové vozidla, Ovation W586 charakterizuje vystužená konštrukcia a ponúka aj dobrú trakciu v ťažkých zimných podmienkach, rovnako ako odolnosť a zvýšenú nosnosť. Ako vždy, pneumatikypriamo.com vám ponúkajú múdre riešenia za najvýhodnejších podmienok. Objednajte si teraz aspoň dve zimné pneumatiky Ovation, a dodanie na Slovensku je úplne zadarmo!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby