Payment Banner

Zimné pneumatiky Ovation - nákladovo efektívny spôsob, ako mať bezpečnú cestu!Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Ovation je rozpočtová značka pneumatík a patrí k Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd – jedenému z najväčších čínskych výrobcov pneumatík. Spoločnosť vyrába radiálne pneumatiky pre osobné vozidlá, SUV-čka a úžitkové vozidla, a prevádzkuje niekoľko závodov veľkej výrobnej kapacity. Aj s relatívne nedávnym príchodom na slovenský trh, pneumatiky Ovation si užívajú čoraz väčšiu obľúbenosť v tomto odvetví hospodárstva.

Používanie pneumatík navrhnutých špeciálne pre jazdu v zime je povinne v chladnom období, zatiaľ čo letné pneumatiky používajú gumové zloženia a dezény, ktoré sa nemôžu vyrovnať s nízkymi teplotami a zmrazenému povrchu vozovky. Pre nákladovo-vedomých zákazníkov, pneumatikypriamo.com ponúkajú zimné pneumatiky Ovation ktoré poskytujú bezpečnosť a spoľahlivosť za výhodné ceny.

Využite výhody vážne lacných, nových zimných pneumatík Ovation

Zimná pneumatika Ovation W586 bola navrhnutá tak, aby odovzdala adekvátny zimný výkon, využívajúca zmes s obsahom siliky, ktorá zostáva pružná a účinná pri nízkych teplotách, a hlboký dezén s dobre profilovanými výstupkami pre lepši odsun vody a snehu. Tento obľúbený model pre malé, kompaktné a stredne veľké osobné vozidlá je k dispozícii vo veľkostiach od 155/65 R13 až po 225/55 R17.

Pre ľahké úžitkové vozidla, Ovation W586 charakterizuje vystužená konštrukcia a ponúka aj dobrú trakciu v ťažkých zimných podmienkach, rovnako ako odolnosť a zvýšenú nosnosť. Ako vždy, pneumatikypriamo.com vám ponúkajú múdre riešenia za najvýhodnejších podmienok. Objednajte si teraz aspoň dve zimné pneumatiky Ovation, a dodanie na Slovensku je úplne zadarmo!

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more