Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Pneumatiky Pace - hrajte na istotu

Pace

Pace je rýchlo rozvíjajúca značka pneumatík patriaca SD International so sídlom v Číne. S predajnými kanceláriami v Šanghaji, USA, Argentíne a Spojenom kráľovstve, tento ambiciózny výrobca pneumatík bola založený v roku 2002 a má vyznamenanie ako jediná čínska spoločnosť svojho druhu ktorá zamestnáva nie čínsky predajný personál - preto má určitý nárok na lepšie pochopenie medzinárodných dopytovacích trendov zákazníkov.

Pace ponúka pestrú škálu pneumatík pre osobné autá, SUV, ľahké nákladné automobily, nákladné automobily a autobusy, všetko zamerané na poskytovanie vynikajúcej hodnoty za peniaze nákladovo-vedomých zákazníkov. Samozrejme, že tieto atraktívne produkty možno nájsť v našom internetovom obchode za veľmi konkurencieschopné ceny.

Úsporné a spoľahlivé riešenia za skvelé ceny, s pneumatikami Pace z pneumatikypriamo.com

Vyberte si zo širokého sortimentu modelov a veľkostí ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Pace PC50,PC20 a PC10 modely ponúkajú vynikajúcu hodnotu za peniaze pre majiteľov osobných automobilov, a sú k dispozícii vo veľkom rozsahu veľkostí.Pace PC18 bola vytvorená s cieľom poskytnúť väčšiu odolnosť a pohodlie pre aplikácie ľahkých úžitkových vozidiel a Pace Azura je cestovno orientovaná pneumatika pre výkonné SUV.

Naš jednoduhý vyhľadavač a zákaznícka podpora prívetivý činia nakupovanie on-line jednoduchým a bezpečným pre každého. V závislosti na vašich preferenciach, platobné metódy obsahujú PayPal, kreditnú kartu a bankový prevod. Kúpte teraz novú sadu spoľahlivých pneumatík Pace za bezkonkurenčné ceny, z pneumatikypriamo.com!