Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Celoročné pneumatiky Pirelli

Pirelli získal vynikajúcu reputáciu pre výrobu pneumatík, ktoré sú používané na pretekárskych tratiach po celom svete, ale aj pre poskytovanie kvalitných výrobkov pre každodenné použitie. Dobrá pneumatika by mala spĺňať tie najnáročnejšie očakávania, a riešiť akúkoľvek výzvu v klimatických podmienkach od mrazu po veľmi vysoké teploty. Mnoho vodičov sa rozhoduje pre špecializované letné respektíve, zimné pneumatiky. Avšak, ak chcete ušetriť peniaze, pričom chcete dbať aj na bezpečnosť, môžete si kúpiť celoročné pneumatiky Pirelli z nášho e-shopu - pneumatikypriamo.com. Celoročné pneumatiky môže byť dobrý kompromis, a sú obzvlášť vhodné pre použitie v miernych klimatických podmienkach, rovnako ako v mestskej jazde. Avšak, kvalitne celoročne produkty by mali byť schopne uspokojiť osobitné požiadavky pre vysoko výkonné pneumatiky - samozrejme, to nie je problém pre Pirelli. Pirelli P 2500 Euro 4S je určená pre vodičov malých a stredne veľkých vozidiel. Má označenie M + S, potvrdené ako vhodné pre použitie v náročných podmienkach, ako keď sú cesty pokryte blatom a snehom, s čím sa veľmi často stretávame v zime v strednej a severnej Európe. Pirelli P 2500 Euro 4S špeciálne kaučukové zloženie je vyrobene z modernej oxid kremičitej-kaučukovej zmesi. Zatiaľ čo to poskytuje vynikajúcu priľnavosť na snehu, dokonca aj za dažďa, celoročná pneumatika Pirelli priľne veľmi silno na asfalte.

Pohodlie a ekonomickosť

Táto celoročná pneumatika Pirelli využíva zložitý smerový dezén s širokými pozdĺžnymi drážkami a priečnymi lamelami. Teda, voda a blato sa účinne zhromažďujú a rozptyľujú, čo dobre pôsobí proti aquaplaningu.Okrem bezpečnosti, Pirelli P 2500 EUR 4S ponúka veľmi pohodlný zážitok z jazdy, ktorý je čiastočne spôsobený nízkou úrovňou valivého hluku. Nízky valivý odpor ju tiež robí šetričom paliva, takže je lepší kilometrový výkon ďalší bod v jej prospech. Celoročné pneumatiky Pirelli dostali veľmi pozitívne recenzie v mnohých testoch pneumatík vykonávaných obchodnými médiami, a sú k dispozícii v niekoľkých rôznych veľkostiach, takže sú vhodnou voľbou pre mnoho modelov vozidiel. Má dobré jazdné vlastnosti a vynikajúcu peňažnú hodnotu. V dnešnej dobe, vzhľadom k stále vyššej kvalite moderných celoročných pneumatík, tieto predstavujú skutočnú alternatívu letným a zimným pneumatikám.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby