Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Pirelli

100 percentne potešenie z jazdy s letnými pneumatikami Pirelli

Pirelli letné pneumatiky sú známe pre svoje nekompromisné zaobchádzanie na všetkých povrchoch. Pirelli je jedným z dodávateľov pneumatík pre World Rally Championship (WRC). Samozrejme, tento výrobca pneumatík ponúka produkty špeciálnej kombinácii technických noviniek, maximálnu bezpečnosť a skvelé jazdné vlastnosti i mimo závodiska. S viac než 100 rokov skúseností výrobcovi Pirelli sa opätovne podarilo vyrobiť perfektné letné pneumatiky pre každé vozidlo a dopyt.

Vynikajúca bezpečnosť s letnými pneumatikami Pirelli

Letné pneumatiky Pirelli so zárukou bezpečnosťi pri jazde, taktiež zabespečujú krátku brzdnú dráhu. Unikátna gumová zmes zaručuje, že letné pneumatiky Pirelli udržujú svoju tvrdosť i pri vysokých teplotách. Tieto vlastnosti zabespečujú bezpečnosť najmä pri jazde vysokou rýchlosťou. Pri jazde na mokrej vozovke, rozptyl vody je zaistený pomocou špeciálneho profilu letných pneumatík Pirelli. Profil rebier počas jazdy zabezpečuje optimálny kontakt letných pneumatík s vozovkou, čo spôsobuje konštantnú kontrolu nad vozidlom. Pneumatiky Pirelli majú vynikajúci kontakt s povrchom vozovky vďaka drážkam behúňa. Na základe toho tieto pneumatiky ponúkajú vynikajúce jazdné vlastnosti na ceste!

Silný športový výkon s letnými pneumatikami Pirelli

Letné pneumatiky od Pirelli sú perfektnou kombináciou vášne a technológie. Bez ohľadu na počasie a povrch vozovky, tieto pneumatiky zaručujú dynamické a vyvážené zaobchádzanie. Optimálne smerové riadenie je len jedným z mnohých vynikajúcich vlastností výsledkom čoho je komfortná a pohodlná jazda. Nízky valivý odpor a nízke opotrebovanie vedie k nízkej spotrebe paliva, čo zabespečuje odolnosť a dlhú životnosť. Pri výbere letných pneumatík Pirelli, získate vysoko výkonný kvalitný výrobok spĺňajúci všetky bezpečnostné požiadavky. Letné pneumatiky Pirelli svedčia o vynikajúcich vlastnostiach v mnohých ohodnoteniach.

Vynikajúce hodnotenie letných pneumatík Pirelli

Podla nemeckého časopisu ""auto-motor-und-sport"" letné pneumatiky Pirelli sú ohodnotené najvyššími známkami. Dôležitým faktorom v mnohých názoroch je ich vynikajúca priľnavosť na suchej vozovke, nízky valivý odpor a dobré brzdenie, rovnako ako priame a agilné ovládanie. Nemecký časopis ""AutoBild"" odporúča letné pneumatiky Pirelli. Počas testovania sa ukázalo, že sú dobre vyvážené, s nízkym valivým odporom a prekvapivo dobrými vlastnosťami pri jazde na vozovkách s blatom.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby