Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Pneumant - spoľahlivé rozpočtové kolesá

Pneumant

Či už hľadáte zimné, letné alebo celoročné pneumatiky, nájdete všetky tieto Pneumant pneumatiky na pneumatikypriamo.com. Kolesá pre automobily a ľahké nákladné vozidlá sú k dispozícii v mnohých veľkostiach. Jedným z najznámejších Penumant kolies je Pneumant Summer UHP, pretože je známe svojou vynikajúcou priľnavosťou a dobrou manipuláciou. Pneumant Fürstenwalde GmbH obmedzil svoj sortiment pneumatík na to najdôležitejšie, ako by priniesol kvalitné kolesá mimo hranice.

O Pneumant

Skôr než prečítate recenziu pre hociktoré z týchto kolies , možno by ste chceli vedieť viac o tomto nemeckom výrobcovy. Táto spoločnosť pôsobý asi od roku 1968, kedy to bola gumová spoločnosť v NDR, ktorá bola známa ako VEB Reifenkombinat. Spočiatku, táto spoločnosť tiež vyrábala rôzne druhy plastových dielov, ktoré boli použité pri výrobe hračiek, okrem iného. Avšak, toto je už nie prípad. Nakoľko sa 2015, Pneumant stala súčasťou Goodyear, jedným z najznámejších výrobcov pneumatík na svete.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby