Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky pre Renault

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

V súčasnosti Renault je jednou z najväčších automobilových značiek predávaných v Európe. Vďaka širokej ponuke modelov, Renault má vhodné vozidlo pre každú potrebu. Toto sú niektoré z najobľúbenejších modelov:

  • Renault Clio
  • Renault Espace
  • Renault Kangoo
  • Renault Laguna
  • Renault Mégane
  • Renault Twingo

Pre každý model, ponúkame veľký výber kvalitných pneumatík od všetkých popredných výrobcov. Pre prvé vybavenie vozidiel Renault sa spolieha na kvalitné pneumatiky od Michelin. Môžete si vybrať zo všetkých bežných rozmerov pneumatík pre Vaše vozidlo značky Renault. Podrobnejšie informácie o vhodných veľkostiach je možno nájsť v registračnom certifikáte alebo v registračnom dokumente.

Kvalitné pneumatiky pre Renault vám zaručia bezpečnú jazdu

Pneumatiky sú jediným spojením medzi vozidlom a vozovkou. To je dôvod, prečo je tak dôležité, aby boli pneumatiky bezpečné. Vzhľadom k tomu, pneumatiky sú porézne postupom času, mali by ste pravidelne kontrolovať ich stav a v prípade potreby ich vymeniť. Letné pneumatiky sú bezpečné len do teploty 7 stupňov. Preto by ste sa mali prejsť na zimné pneumatiky na začiatku zimného obdobia. Vďaka ich špeciálnej kaučukovej zmesi a dezénu, zimné pneumatiky ponúkajú najvyššiu úroveň zodpovednosti a bezpečnosti aj pri nízkych teplotách. Je dôležité, aby odporúčaná hĺbka 4 mm nebola prekročená. Aj brzdenie aj výkon v zákrutách sa výrazne zlepšuju so zimnými pneumatikami. Ako príde jar, mali by ste potom prejsť späť na letné pneumatiky. Oni majú optimalizované bloky behúňa pre letné podmienky, a preto ponúkajú viac priľnavosti a bezpečnosti na suchých a mokrých vozovkách. Okrem toho, spotreba paliva s letnými pneumatikami je podstatne nižšia.

Zabezpečujeme zodpovedajúce pneumatiky pre Renault pre každú potrebu. Vzhľadom k vysokej kvalite pneumatík popredných výrobcov, Vy ste nielen bezpečný za všetkých okolností na ceste, ale sa tiež zlepšuje jazdny komfort. Nízky valivý odpor zaisťuje vysoký kilometrový výkon pneumatík a znižuje spotrebu paliva.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.