Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Pneumatiky Riken

Riken

Hoci pneumatiky Riken niesú všeobecne známe, firma má francúzsky gigant Michelin na svojej strane. Riken bola založená v Japonsku pred asi 100 rokmi a začala vyrábať pneumatiky nejaký čas neskôr - jej produkty sa najprv stali populárnymi v USA v roku 1970. Riken sa stala súčasťou Michelin v roku 1992 a jej prítomnosť v Európe od tej doby rastie v zrýchlenom tempe. Riken pneumatiky možno teraz nakúpiť na Slovensku prostredníctvom maloobchodníkov, ako je pneumatikypriamo.com a predstavujú cenovo priaznivú alternatívu prémiovým produktom Michelin. Sortiment zahŕňa pneumatiky pre osobné a nákladné automobily.

Pneumatiky pre všetky ročné obdobia

Kvalita pneumatík Riken je dostačujúca na uspokojenie potrieb širokého prierezu motoristov. Pneumatiky sa úkázali bobrími v Spojenom kráľovstve v miernom klimatickom podnebý, kde husté sneženie je zriedka problém v zime. Konštrukcia dezénu Riken Snowtime B2 funguje dobre na snehu a ľade a je schopná odvádzať vodu na mokrých uliciach - schopnosť zdieľaná Riken Maystorm 2 B2, jeho náprotivok na leto. Snowtime B2 a Maystorm 2 B2 sú určené pre kompaktné vozidlá a, rovnako ako všetky pneumatiky Riken, sú k dispozícii v rôznych veľkostiach.

Pneumatikypriamo.com ponúka pneumatiky Riken za bezkonkurenčné ceny. Tiež ponúka dopravu zadarmo všetkých objednávok z dvomi alebo viacerimi pneumatikami pre zákazníkov, ktorí žijú na území Slovenska. Vyberte, či chcete obdržať vaše pneumatiky priamo na dom, alebo priamo do pneuservisu, kde si môžete dojednať aby vám boli vymenené.

^