Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky pre Saab

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

Saab je veľmi populárny švédsky výrobca prémiových vozidiel. Spoločnosť bola založená v roku 1945. kedy Saab AB a obrana spoločnosti a vzdušného priestoru švédska, nakoniec začali projekt a návrh malých áut. Prvý výrobný model známy ako Saab 92, bol vyrobený v roku 1949. Spoločnosť je teraz vo vlastníctve National Electric Vehicle Švédsko (Nevs).

Či už vlastníte Saab 9-3 alebo Saab 9-5, dôležité je starať sa o pneumatiky. Zo začiatku, švédska automobilka bola zameraná predovšetkým na kvalitné prémiové pneumatiky Goodyear. Samozrejme pre Saab vozidlá môžete použiť pneumatiky aj od iných výrobcov, ale ak si nie ste istí ktorú veľkosť pneumatík potrebujete, alebo čo značka Saab odporúča, iba preverte technický preukaz pre svoje vozidlo.

Vyberte si správnu veľkosť pneumatík pre Vaše vozidlo Saab

Pokiaľ ide o veľkosť pneumatík, zvyčajne môžete vybrať medzi rôznymi možnosťami. Napríklad, pre Saab 9-3 máme k dispozícii veľkosti 185/65 R15 alebo 205/55 R16. Pre Saab 9-5 veľkosti sú hlavne 225/55 R17 alebo 245/45 R18.
Či už pre vozidlo Saab potrebujete zimné pneumatiky, letné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky, pokiaľ ide o najlepšie pneumatiky a najväčší výber značiek pneumatík a veľkostí on-line, ponúkame Vám celý rad rôznych možností na výber.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.