Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Semperit

Zimné pneumatiky Semperit

Semperit je rakúsky výrobca pneumatík založený na začiatku 20. storočia a teraz je súčasťou koncernu Continental AG. Vynikajúce vlastnosti týchto vysoko výkonných pneumatík zaisťujú bezpečnú manipuláciu, bez ohľadu na počasie - a zimné pneumatiky Semperit nie sú žiadnou výnimkou z tohto pravidla. Semperit Master-Grip je jedným z najlepších zimných pneumatík na trhu. Početné skúšky týchto pneumatík zakaždým ukázali výborné výkony. Na testoch zimných pneumatík v roku 2012. ADAC udelil najvyššie skóre a to ako pre ich správanie počas aquaplaningu tak i pre ich vlastnosti na snehu. Jazdné vlastnosti na suchých vozovkách tiež vynikajú. Celkovo sú to dobré pneumatiky, najmä pre malé, kompaktné vozidlá.

Pre chladné obdobie bezpečne so zimnými pneumatikami Semperit Conquer

Speed - Grip2 je ďalšia odporúčaná zimná pneumatika Semperit pre športové vozidlá a SUV v roku 2011., presviedča ADAC ktorý zvlášť poznamenal nízku spotrebu paliva, ktorá bola vždy prioritou pre vodiča vo svojej cieľovej skupine. Veľký počet lamiel s uzatváracou hranou pomáha zosilneniu pneumatík a výrazne zlepšuje trakciu - je ideálna pre jazdu na zasnežených vozovkách. Pre vodičov dodávkových automobilov a iných úžitkových vozidiel, Semperit vyvinul Van-Grip2, ktorý sa bezpečne pohybuje na snehu a ľade aj pri vysokom zaťažení. Môžete si kúpiť zimné pneumatiky Semperit po výhodných cenách na pneumatikypriamo.com. Sme dôkazom toho, že nakúpená pneumatika nemusí byť drahá záležitosť - nemusíte robiť kompromisy na nesprávnych miestach a môžete bezpečne riadiť na zasnežených a mokrých vozovkách v zime. Ponúkame veľký výber zimných pneumatík Semperit pre mnoho typov a modelov automobilov. Vyberte si veľkosť pneumatík a index rýchlosti a presvedčte sa sami v našu ponuku. Môžete si tiež zvoliť, aby Vaše pneumatiky boli dodané priamo do pneuservisu, ako sú napríklad mnohý z našich spoľahlivých montážnych partnerov.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby