Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Celoročné pneumatiky Star Performer

Star Performer je dobre známi výrobca pneumatík z Ázie. Tieto vysoko výkonné pneumatiky s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu majú trochu vážnejšiu konkurenciu na trhu. So Star Performer celoročnými pneumatikami, majitelia automobilov získajú vysokú kvalitu za prijateľnú cenu - avšak len pri nákupe v našom internetovom obchode, pneumatikypriamo.com. SPTS AS je celoročná pneumatika vyrobená spoločnosťou Star Performer, ktorá činí sezónne zmeny letných a zimných pneumatík zbytočnými. Jej inovatívny dizajn poskytuje dobrú priľnavosť na suchéj, rovnako ako mokrej alebo zasneženej vozovke. Vzhľadom k svojmu smerovému dezénu SPTS AS je vhodná pre tažké cestné podmienky. Voda a bahno sa odvádzajú širokými pozdĺžnymi drážkami predtým, než sa rozptýlia priečnym zárezovym systémom cez ramennú oblasť pneumatiky. To vedie k optimálnemu kontaktu medzi behúňom a cestným povrchom, vytvárajúc dostatočnú trakciu v ťažkých situáciách.

Ušetrite peniaze s pneumatikami s vysokým kilometrovým výkonom

Avšak, pre mnoho majiteľov áut bezbečnosť ktorú ponúkajú pneumatiky nie je jediným dôležitým hľadiskom - úspora penazí tiež hrá veľkú úlohu v rozhodovaní pri nákupe nových pneumatík. Star Perfomer celoročné pneumatiky nie sú drahé, a vďaka špeciálnej behúňovej zmesi, oni sú dinamicky stabilné a sa opotrebovávajú rovnomerne. Táto vlastnosť činý aby vydržali dlhšie, čo je veľmi prospešné pre peňaženku vodičov. Zo svojej podstaty, celoročné produkty majú rovnako ekonomickú výhodu, pretože vodič môže používať rovnakú sadu pneumatík po celý rok - aj všetky náklady spojené s vymenou pneumatík (ako je doprava a montáž) sú vrhnúte. Aj vy môžete mať prospech z tejto skvelej ponuky tým, že objednáte Star Performer celoročné pneumatiky ako je napríklad SPTS AS. Aj keď je tento model pôvodne zimná pneumatika, je k dispozícii aj ako celoročný variant.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby