Payment Banner

Star Performer letné pneumatikyZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Pneumatiky Star Performer presvedčujú dobrou kvalitou za nízke ceny. S ich zvláštnou "Hi-Structure" zlúčeninou, Star Performer letné pneumatiky ponúkajú veľmi dobrú priľnavosť s rovnomerným opotrebenim.

Montáž pneumatík pre všetky vozidlá

Star Performer letné pneumatiky sú k dispozícii v plnom V/Z rozsahu. Dodatočné veľkosti sa neustále pridávajú, takže zákazníci môžu montovať pneumatiky pre všetky typy vozidiel. Aktuálne športovo dizajnované, Star Performer letné pneumatiky sú technicky pokročilé. Aj napriek nízkej cene, zákazníci nemusia robiť kompromisy na úkor kvality.

Vlastnosti Star Performer letných pneumatík

Letné pneumatiky Star Performer majú smerový dezén ukazúci vynikajúcu ovládateľnosť najmä na mokrej vozovke. Preto pneumatiky vždy ponúkajú spoľahlivú ochranu od aquaplaningu. Široké pero pneumatiky zaručuje vysokú smerovú stabilitu a najrýchlejšiu konverziu pohybovania volantom.

Najlepší jazdný komfort - stále

"Rayon" kostra vedie k dobrému komfortu pri jazde, a chrané rebro na bočnici chráni pneumatiku pred poškodením poškriabaním. Rovnomerné opotrebenie zaisťuje trvalo vysokú kvalitu pneumatík po celú životnosť - vďaka Star Performer letným pneumatikam a jedinečnéj" Hi-Structure "zlúčenine zvlášť".

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more