Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Star Performer

Zimné pneumatiky Star Performer

Star Performer môžu byť i ázijskej značky, ale nepochybujte - to, čo kupujete, sú vysoko výkonné pneumatiky. Ešte lepší pomer cena-kvalita je jedným z najlepších na trhu, pretože tieto pneumatiky zabespečujú kvalitu a pohodlie za výhodné ceny. Tieto vlastnosti tiež platia pre zimné pneumatiky Star Performer. Ak hľadáte dobré Zimne_pneumatiky"">zimne pneumatiky pričom chcete cenovo dostupné pneumatiky, Star Performer sú najlepšiou odpoveďou. Sú nielen cenovo dostupné, ale aj prispievajú k zlepšeniu spotreby paliva vďaka nízkemu valivému odporu. V roku 2010. v testoch pneumatík ktoré usporiadal ADAC pre veľkosti 185/65 R 15 T zimné pneumatiky Star Performer dosiahli veľmi dobré ohodnotenia keď ide o odolnosť proti opotrebeniu na snehu.

Zimné pneumatiky Star Performer za prijateľné ceny

Zimné pneumatiky Star Performer si môžete objednať na pneumatikypriamo.com. Pneumatiky SPTS AS po dostupných cenách s vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami a výkonom na snehu a ľade. Špeciálna gumová zmes behúňa zaisťuje dobrú priľnavosť aj pri nízkych teplotách. Kúpte si zimné pneumatiky Star Performer ešte dnes a využite našu ponuku. Každému vodičovi ponúkame veľký výber cenovo dostupných zimných pneumatík. Môžete si nechať doručiť od pneumatikypriamo.com blízko Vášho auta pripraveného na montovanie - jednoducho zadajte dodaciu adresu počas objednávacieho procesu.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby