Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Sunny

Letné pneumatiky Sunny

Značka pneumatík Sunny patrí do South China Tire & Rubber Co., Ltd skupiny. Pre výrobu svojich pneumatík, Sunny sa spolieha na nemeckú, americkú a japonskú technológiu. Najvýraznejšou vlastnosťou letných pneumatík Sunny je ich nízka cena. Avšak, zákazníci nemusia prísť o dobrú kvalitu. Pre zákazníkov ktorým veľmi záleží na cene, letné pneumatiky Sunny sú skvelou alternatívou výrobcu pneumatík.

Vysoko výkonné pneumatiky

Inovatívny dezén letných pneumatík Sunny zabespečuje dobrú manipuláciu na mokrých a suchých povrchoch. Navyše, špeciálna zmes behúňa zaisťuje veľmi nízke opotrebenie a valivý odpor. Presvedčivé výsledky týchto pneumatík sú veľmi plynulá jazda a predovšetkým vysoký kilometrový výkon. Letné pneumatiky Sunny v priebehu používania presviedčajú svojou konzistentnou kvalitou. Najväčší nemecký autoklub ADAC charakterizuje letné pneumatiky Sunny ako pneumatiky s nízkym trením.

Dobré pneumatiky nemusia byť drahé

Letné pneumatiky Sunny sú predávané prostredníctvom širokej globálnej siete a sú vysoko odporúčané pre cenovo uvedomelých zákazníkov. To preto, že letné pneumatiky Sunny ponúkajú dobrú kvalitu za takmer bezkonkurenčne nízke ceny.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby