Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Pneumatiky Taurus

Značka pneumatík Taurus má svoj pôvod v Maďarsku. Ona začala svoju spoluprácu s pneumatikovým obrom Michelin v roku 1996 a v súčasnosti vyvíja a vyrába pneumatiky Taurus spolu zo svojim francúzskym partnerom už takmer 20 rokov. Kľúčové kompetencie a zameranie Taurus spočíva vo výrobe pneumatík pre nákladné automobily a poľnohospodársku techniku, čo je ideálny doplnok k rozsahu Michelin pneumatík pre osobné automobily.

Pneumatiky Taurus sa nachádzajú v strednej cenovej kategórii. Produkty zo sortimentu zahŕňajú Taurus Light Truck 101,letnú pneumatiku pre dodávkové vozidlá, ktoré sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, a pneumatika pre veteránov Taurus Touring 401 v rozmere 15-18 palcov, ktorá dokáže zvládnuť rýchlosti až 210 km alebo 240 km ( 338/386 míľ), pri kúpe s rýchlostným indexom H alebo V, resp. Touring 301 je ideálna pre kompaktné vozidlá a možno ju kúpiť v rôznych veľkostiach začínajúce od 13 palcov - to všetko v on-line obchode pneumatikypriamo.com, kde ponúkame najobľúbenejšie pneumatiky Taurus za zvýhodnené ceny a dopravou zadarmo pre objednávky z dvomi alebo viacerými pneumatikami. Prečo by ste si nezvolili niektorý z našich servisných partnerov, ako doručovacú adresu – kde vám vykonajú svýmenu pneumatík za veľmi rozumnú cenu a dokonca aj uložia vaše pneumatiky, zatiaľ čo nie sú v prevádzke.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby