Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Celoročné pneumatiky Uniroyal

Belgická značka pneumatík Uniroyal, ktorá je známa pre vynález pneumatiky za dážď, je teraz súčasťou koncernu Continental. Samozrejme, že títo odborníci tiež vedia všetko, čo je potrebné vedieť o letných a celoročných pneumatikach. Celoročné pneumatiky Uniroyal sa pravidelne objavuju na vedúcich pozíciách v rôznych testoch. Veľmi dobrá celoročná pneumatikaod Uniroyal je AllSeasonExpert. Odráža dedičstvo spoločnosti, a najmä je výborná na mokrej vozovke. Vhodná pre použitie v priebehu celého roka, poskytuje vynikajúci komfort a maximálnu bezpečnosť na suchom asfalte, rovnako ako zasneženéj plochy. Jej dezén bol špeciálne navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky na letné i zimné použitie. Tuhosť veľkých pozdĺžnych ramien ju činí veľmi odolnóv proti priečnej deformácii. Dôsledkom toho, tlak je lepšie rozložený a riadený, najmä pri valcovaní na suchej vozovke, čo zaisťuje dobrú obratnosť pri zatáčaní.

Vynikajúca priľnavosť na snehu

Vzor prostrednéj časti behúňa v tvare písmena V zobrazuje komplexné zariadenie z dvojitým-uškom, čo je funkcia, ktorá má pozitívny vplyv na priľnavosť pri jazde na zasneženom povrchu. Okrem toho, centrálne ušká sú optimalizované pre použitie v zime - tam majú viac intenzívnych ostrý hrán ktoré môžu ťažšie chrupať do snehu - teda brzdná dráha sa značne skráti. Stred behúňa dominuje širokou drážkou, ktorá zbiera vodu a blato, čo je obzvlášť užitočné počas chaotického zimného obdobia, a znižuje riziko aquaplaningu. To činí celoročné pneumatiky Uniroyal ideálnou voľbou pre všetky poveternostné podmienky. Je k dispozícii vo veľkostiach od 13 do 16 palcov s indexom rýchlosti 190 alebo 210 km / h. Tiež, špecializovanejšia, funkčne vylepšená verzia je k dispozícii.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby