Payment Banner

Uniroyal letné pneumatiky



Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Uniroyal letné pneumatiky

Uniroyal bol medzi úspešnými značkami výrobcu pneumatík Continental už 30 rokov . Značka ponúka vysoko kvalitné pneumatiky, ktoré su špeciálne vytvorené pre vysoké nároky pri jazde na mokrých povrchoch. Uniroyal je považovaný za "vynálezcu pneumatík pre dažď".

Prvotriedne pneumatiky pre dažď pre bezpečnosť vo vlhkých podmienkach

S Uniroyal letnými pneumatikami, vodiči sú dobre pripravení pre náročné podmienky, ako je dážď. Konkávna forma drážok rýchlo odvádza vodu preč umožňujúc optimálnu priľnavosť na mokrom povrchu vozovky. Navyše, pneumatiky pre dažď pre kompaktné a stredne veľké vozidlá sú vybavené indikátormi pre vizuálne zarovnanie: Ukazujú nízku hĺbku dezénu alebo nerovnomerné opotrebovanie.

Perfektné letné pneumatiky pre športových vodičov

Uniroyal letné pneumatiky ponúkajú maximálne bezpečnú jazdnú zábavu s ich V-formou dezénu rebier aj pri veľmi vysokých rýchlostiach až do 170mph. Optimálne správanie v zákrutách a vysoká presnosť riadenia sú ale dve z vynikajúcich vlastností Uniroyal letných pneumatík.

Vynikajúce výsledky testov

V početných testoch, manipulácia Uniroyal letných pneumatík na suchých povrchoch dostala známku " dobrá". Na mokrých povrchoch, tieto pneumatiky pravidelne obsádzajú top pozície. V čísle 07/2012. nemecký magazín "Auto Motor Sport" udelil ohodnotenie "veľmi odporúčaná". Uniroyal letné pneumatiky získali plný súhlas recenzentov s vynikajúcim výkonom za mokrého počasia, dodatočnou ochranou, čelia riziku od aquaplaningu, veľmi dobrým komfortom a nízkym valivým odporom.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more