Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Pneumatiky pre Volkswagen

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

Kedˇ že je veľký rozsah Volkswagen modelov, taktiež je pestrá aj ponuka pneumatík vhodnych pre každý model. Volkswagen spolupracuje s rôznymi výrobcami pneumatík, ako by mohol zabezpečiť vhodné pneumatiky pre každý model. Renomovaní výrobcovia ako sú:

ponúkajú vhodné pneumatiky pre všetky požiadavky. Väčšina modelov Volkswagen majú ako štandardné vybavenie Pirelli pneumatiky. Pneumatiky Dunlop sú použité na vybavenie modelov Phaeton a Touareg.

Bezpečná jazda za každého počasia

Ak chcete jazdiť bezpečne ako v lete tak aj v zime, je nutné vymeniť letné pneumatiky zimnými. Pri teplotách pod 7 stupňov Celzia na zasnežených alebo zľadovatených cestách len zimné pneumatiky vám môžu poskytnúť stabilitu a bezpečnosť. Letné pneumatiky ponúkajú vynikajúcu priľnavosť pri vyšších teplotách a na mokrej vozovke. Obe letné a zimné pneumatiky môžu byť namontované na oboch oceľových a ráfikach z lahkých zliatín. Pri výbere pneumatík, môžete tiež kúpiť kompletné kolesá, ktoré vám dávajú výhodu nákupu pneumatiky ktorá je už na ráfiku. Takže, nie je potrebná montáž pneumatík pre Volkswagen na oceľové alebo ráfiky z lahkých zliatín. Ponúkame ako pneumatiky tak aj kompletné kolesá určené tak, aby spĺňali požiadavky vášho Volkswagen automobilu.

Pneumatiky Volkswagen za prijateľné a primerané ceny

Vďaka našéj ponuke rozličných pneumatík, je jednoduché nájsť zodpovedajúce pneumatiky pre váš model Volkswagen. Medzi nimi môžete tiež mať širokú / veľkú zásobu pneumatík, ktoré sa perfektne hodia pre modely VW. Z bezpečnostných dôvodov zákazník by mal dávať pozor nielen na cenu, ale aj na kvalitu pri nákupe pneumatík. Kvalitné pneumatiky poskytujú nielen vysokú úroveň pohodlia, ale sú tiež nákladovo efektívne. Nízky valivý odpor zaručuje nízku hladinu hluku a zároveň nižšiu spotrebu paliva.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.