Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Vredestein celoročné pneumatiky

Vredestein je dobre známy výrobca pneumatík z Holandska, s dlhóv, slušnó tradíciou. Možno ste počuli o Indickom pneumatikovom gigante Apollo, v súčasnej dobe majiteľ holandskej spoločnosti, ale celoročné pneumatiky Vredestein sú ešte stále jednóv z najlepších možností na prémiovom trhu. Najmä model Vredestein Quatrac 3 sa už osvedčil v mnohých testoch, a je obľúbenou voľbou pre náročných majiteľov automobilov, ktorí preferujú, predísť sezónnu výmenu zimných a letných pneumatík. Hoci Quatrac 3 nie je naozaj klasický, špecializovaný zimný model hrdo nosí symbol snehovej vločky - značku adekvátneho zimného výkonu - vďaka jej vynikajúcom správaní na ľade a snehu. Najmä v strednej a severnej Európe, kde chladné obdobie sa niekedy zdá, že vydrží po väčšiu časť roku, celoročné pneumatiky Vredestein patria medzi najobľúbenejšie možností. Spájajú v sebe dobré jazdné výkony s vynikajúcim pomerom hodnota-cena, z nemalej časti vďaka svojmu nízkemu valivému odporu.

Dobrý výkon za všetkých poveternostných podmienok

Nástupca Quatrac 2 modelu, Vredestein Quatrac 3 má letnú stranu s nízkym pomerom vzduchu, ktorý zaisťuje presné riadenie na suchých vozovkách. Jej zimná strana zobrazuje zvlnený rad plutiev, ktoré udržujú behúň čistým, poskytujúc dobrú priľnavosť na zasnežených vozovkách. Tri pozdĺžne drážky ponúkajú optimálny odvod vody, čo značne prispieva k prevencii akvaplaningu. Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu Quatrac 3 ponúka pokojný zážitok z jazdy, plne spĺňanie prísnych požiadavok EÚ smerníc pre úroveň valivého hluku a označovanie pneumatík. Vredestein tiež ponúka Quatrac 3 varianty pre SUV, rovnako ako šetrná k životnému prostrediu Lite verzia. Rôzne veľkosti sú k dispozícii, samozrejme, ako by si veľký počet vodičov mohol užit vynikajúce celoročné pneumatiky Vredestein.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby