Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Vredestein

Holandský výrobca pneumatík Vredestein, ktorý má už viac ako 100 rokov a od tej doby niekoľko rokov je vo vlastníctve Indického výrobcu pneumatík Apollo. Pôvodne firma vyrába pneumatiky pre bicykle, ale zatiaľ produkuje zhruba šesť miliónov automobilovych pneumatík ročne. Vredestein pneumatiky prešli veľmi dobre testami pneumatík automobilových klubov a prestížnych časopisov – až aj zimné pneumatiky Vredestein.

Aj keď Letné pneumatiky Vredestein pre osobné automobily sú prvou voľbou v teplých mesiacoch - v zime sú zákonom zakázané na ľade a snehu v tejto krajine. Žiadny problém, pretože zimné pneumatiky Vredestein sa s nimi jazdí na zimných cestách. Tu sa gumová zmes behúňa (Optimum Silica & amp; Polymer Processing) výrazne líši od zmesi v letných pneumatikách.

Zimné pneumatiky Vredestein - vždy na poprednom mieste po celé roky, Vredestein Snowtrac 3 sú jednými z najobľúbenejších zimných pneumatík na trhu. Jej ozubená pozdĺžna drážka zvyšuje adhéziu v priečnom smere a zužujúov sa priečnov drážkov, pneumatika sa sám čistí a môže byť dobre odvodená od snehu a brečky. Kontaktná plocha pneumatiky je zaoblená, takže sa voda efektívnejšie odvádza – čé je dôležitým faktorom, aby sa minimalizoval akvaplaning. Pre túto užitočnosť na mokrej vozovke Vredestein Snowtrac získal veľmi dobré známky na 3 ADACteste zimných pneumatík2012 (205/55 R16). Zatáčanie na ľade a jazdná stabilita na suchej zemi sú veľmi dobré.

Wintrac xtreme sú tiež skvelými Vredestein zimnými pneumatikami. Tento produkt bol vyvinutý v spolupráci s Giugiaro dizajn a roznáša zaťaženie na celú kontaktnú plochu - čo vedie k rovnomernému opotrebeniu a tým aj dlhšéj životnosti. V teste zimních pneumatík (225/45 R17 V) časopisu ""Sport Auto"" bol Wintrac Xtreme prezentovaný pre suché aj mokré podmienky - trakcia a manipulácia sú rovnako dobré.

Snowtrac 3 a Wintrac Xtreme sú zimné pneumatiky Vredestein, ktoré si môžete objednať na pneumatikypriamo.com. Jednoducho zadajte veľkosť pneumatík a požadovaný rýchlostný index a sa vám zobrazia všetky dostupné pneumatiky Vredestein.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby