Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Pneumatiky Westlake – návrh na zaistenú výhru

Westlake

Westlake značka patrí Hangzhou Zhongce Rubber Company, najväčšiemu čínskemu výrobcu pneumatík pre automobily. Od roku 1958 sa spoločnosť predstavuje nekompromisným záväzkom k harmonickéj rovnováhy medzi hodnotou a kvalitou. Ročne produkuje viac ako 20 miliónov pneumatík pre automobily, ľahké nákladné vozidlá, a malé úžitkové vozidlá, približne 10 miliónov radiálnych komerčných pneumatík, cez štyri milióny Bias pneumatík, a viac ako 80 miliónov pneumatík pre motocykle a bicykle.

Westlake ponúka širokú škálu produktov pre osobné automobily, SUV a ľahké nákladné vozidlá. Jej výrobky spĺňajú Britské a Európske predpisy a bezpečnostné štandardy, a Westlake získala uznania od rôznych agentúr, vrátane ministerstva dopravy USA (DOT) a Európskej hospodárskej komisie (EHK).

Spoľahlivý, nákladovo účinný variant z pneumatikypriamo.com

Pneumatikypriamo.com ponúka širokú škálu letných, celoročných a zimných pneumatík Westlake v najrôznejších veľkostiach, vhodných pre takmer všetky typy vozidiel. Pre klientelu ktoréj veľmi záleží na cene odporúčame Westlake RP18, celoročnú pneumatiku, ktorá poskytuje celoročnú spoľahlivosť. Nesmeli by ste prehliadnuť Westlake RVH680 letnú pneumatiku, ktorá zaisťuje primerané brzdenie a príjemnú a tichú jazdu. Tiež SA05, SA07 a SV308 modely sú dizajnované tak, aby zvýili dynamické schopnosti výkonných áut a SW606, SW608 a SW612 zimné pneumatiky poskytujú trakciu a stabilitu v náročných zimných podmienkach.

Na pneumatikypriamo.com, tieto vynikajúce výrobky sú cenovo dostupnejšie ako inokedy, a to vďaka našim bezkonkurenčným cenám a výhodnou politikou zákazníckeho servisu, ktorý zahŕňa dopravu zadarmo na území Slovenska pri objednaní dvoch alebo viactich pneumatík.