Payment Banner

Pneumatiky Westlake – navrhnuté win-winZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Westlake značka patrí Hangzhou Zhongce Rubber Company, najväčšiemu Čínskemu automobilovému výrobcu pneumatík. Od roku 1958 sa spoločnosť predstavuje nekompromisným záväzkom k harmonickéj rovnováhy medzi hodnotou a kvalitou. Ročne produkuje viac ako 20 miliónov automobilovych pneumatík, pneumatík pre ľahké nákladné, a malé úžitkové vozidlá, približne 10 miliónov radiálnych komerčných pneumatík, cez štyri milióny asymetrických pneumatík, a viac ako 80 miliónov cyklistických a motocyklových pneumatík.

Westlake ponúka široká škálu produktov pre osobné automobily, SUV a ľahké nákladné vozidlá. Jej výrobky spĺňajú európske predpisy a bezpečnostné štandardy, a Westlake získala uznanie od rôznych agentúr, vrátane ministerstva dopravy USA (DOT) a Európskej Ekonomickéj komisie (EEK).

Spoľahlivý, nákladovo účinný variant z pneumatikypriamo.com

Pneumatikypriamo.componúkajú širokú škálu letných, celoročných a zimnýchWestlake pneumatík v najrôznejších veľkostiach, vhodné pre takmer všetky typy vozidiel. Pre klientelu ktoréj veľmi záleží na cene odporúčame Westlake RP18, celoročnú pneumatika, ktorá poskytuje celoročnú spoľahlivosť. Nemali by ste prehliadnuť Westlake RVH680 letnú pneumatiky, ktoré zaisťuje adekvátne brzdenie a príjemnú a tichú jazdu. Tiež SA05, SA07 a SV308 modely sú navrhnuté tak, aby zvýšili dynamické schopnosti výkonu áut a SW606,SW608 a SW612 zimné pneumatiky poskytujú trakciu a stabilitu v náročných zimných podmienkach.

Na pneumatikypriamo.com, tieto vynikajúce výrobky sú cenovo dostupnejšie ako inokedy, a to vďaka našim bezkonkurenčným cenám a výhodnóv politikov zákazníckej službi, ktorá zahŕňa dopravu zadarmo na Slovensk pri objednaní dvoch alebo viacerých pneumatík.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more