Payment Banner

Off-Road/4x4 SUV pneumatikyZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Pneumatiky Off-Road/4x4 SUV sú špeciálne navrhnuté pre SUV a džípy. Či už sú letne, zimne alebo off-road pneumatiky, tento typ pneumatík ponúka optimálny komfort pre bezpečnú jazdu.

Ideálne pre športové súťaže, Pneumatiky Off-Road/4x4 SUV sú vhodné pre vysoké rýchlosti. Veľkou výhodou pneumatík Off-Road/4x4 SUV je ponúkaná stabilita pri prejazde zákrutamy, ktorá z nich robí ideálne pneumatiky pre športové súťaže.

Vlastnosti pneumatík Off-Road/4x4 SUV

Pneumatiky Off-Road/4x4 SUV kombinujú niekoľko charakteristík. Po prvé, musia byť flexibilné a pohodlné na ulici, a súčasne, musia byť robustné a spoľahlivé. Čo nebolo možné skôr, teraz sa stalo realitou, vďaka inovatívnej technológii a modernej techniky. V cieli zabezpečenia väčšej odolnosti proti nárazom použité sú dve alebo tri vrstvy, ktoré ponúkajú lepšiu ochranu proti poškriabaniu. Zosilnené čepele a optimalizovaný profil konštrukcie zaisťuje optimálnu jazdu na mokrých cestách a zníženie hluku valenia na suchých vozovkách. To je dôvod, prečo SUV pneumatiky Off-Road/4x4 poskytujú tak vysoký komfort pri jazde.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.