Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Postup pri objednávaní
  • Zadajte rozmery pneumatiky a jej rýchlostný index (vo Vašom technickom preukaze sú síce uvedené hranice pneumatík prípustných pre Vaše vozidlo, je však možné, že sa v priebehu času zmenili. Preto sa pre istotu pozrite na pneumatiky, ktoré sú už na Vašom vozidle namontované). Kliknite na požadaný druh pneumatík – napr. zimné alebo letné – a vyberte si požadovanú cenovú kategóriu alebo zvoľte prednastavený odkaz „Odporúčame Vám “, potom od nás obdržíte najvýhodnejšiu ponuku. Pri procese objednávania vychádzame zo základného počtu štyroch pneumatík. Ak by ste chceli objednať menší počet pneumatík, musí byť táto požiadavka označená. Potom kliknite na odkaz "Vyhľadať pneumatiky".

  • Uvidíte zoznam navrhnutých pneumatík vrátane cien. Pod odkazom „Detaily“ nájdete dodatočné informácie a fotku produktu. Úplne dole môžete kliknúť na odkaz "Vyhľadať ďalšie pneumatiky". Pri každej pneumatike máte možnosť zaznamenať si ju alebo ju ihneď objednať.

  • Teraz sa nachádzate na stránke, na ktorej je zobrazený zoznam Vami vybraných pneumatík. Tu obdržíte ešte niekoľko informácií k nákupu. 

  1. Ešte raz uvidíte Vašu konkrétnu objednávku. Prednastavené je zasielanie na území Slovenska. Nezabudnite označiť, že ste si prečítali a akceptovali Všeobecné obchodné podmienky, inak nemôžete prejsť k ďalšiemu kroku.

  2. Ďalej zadáte Vaše osobné údaje ako meno a adresu. Skôr ako prejdete ku kroku 3, zadajte prosím adresu prijímateľa. Tu Delticom ponúka širokú sieť servisných partnerov.

  3. Tu si ešte raz môžete skontrolovať Vaše osobné údaje. Okrem toho tiež zadáte spôsob platby: prevodom na účet, v hotovosti alebo kreditnou kartou (Mastercard/Eurocard, Visa, American Express),PayPal, BitCoin.

  4. Každým krokom sa formulár rozširuje. Okrem Vašej objednávky, osobných údajov a zvoleného spôsobu platby, existuje taktiež miesto pre poznámky – schválime Vašu kritiku. Na tomto mieste tiež upozorňujeme na možnosť vrátenia tovaru až do 14 dní – zákon predpisuje 14 dní.

  5. V bode 5 uvidíte Vašu objednávku v prehľade. Akonáhle ju odošlete, obdržíte prostredníctvom e-mailu ku kontrole a ako doklad potvrdenie Vašej objednávky so všetkými údajmi. Akonáhle pneumatiky opustia sklad – pokiaľ nedôjde k akýmkoľvek problémom, tak asi o 1 až 2 dni po obdržaní objednávky – obdržíte účet, ktorý súčasne slúži ako potvdenie objednávky. Potom by už malo dôjsť k dohodnutiu termínu montáže u Vášho servisného partnera.                               Na záver by sme Vás chceli poprosiť o (dobrovoľné!) odpovedanie niekoľkých otázok, aby sme mohli zlepšiť naše služby.

Ak by ste zistili, že sa vo Vašich údajoch objavila chyba pošlite nám e-mail na pneumatikypriamo@delti.com a napíšte, čo by ste si prial/-a zmeniť.