Payment Banner

Letné pneumatiky - Vynikajúca priľnavosť zaručená!Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Správna zmes na leto

V období medzi aprílom a októbrom, letné pneumatiky sú vždy najlepšia a správna voľba pre vybavovanie vozidiel. Dokonca aj na suchých vozovkách a v miernych klimatických podmienkach, vaše pneumatiky musia spĺňať vysoké nároky a bezpečnostné normy.

Perfektné na leto

Gumová zmes letných pneumatík je menej pružná v porovnaní so zimnými pneumatikami - predovšetkým v prípade vyšších teplôt. Z toho dôvodu je valivý odpor a opotrebovanie menšie, zvačšení je jazdný komfort a znížená je hladina hluku. Okrem toho letné pneumatiky zabespečujú lepšie výsledky pokiaľ ide o najazdené kilometre a stabilitu riadenia. Ďalšou výhodou letných pneumatík je znížená spotreba paliva.

Optimálny spektrum výkonu s letnými pneumatikami

Letné pneumatiky sú vyvinuté pre charakteristické klimatické podmienky v letných mesiacoch. Tieto pneumatiky sú stanovené pre jazdu na suchých vozovkách najmä za vyšších teplôt i dažďom klzkých vozovkách. V snahe optimálne sa vyrovnať s týmito podmienkami, letné pneumatiky majú:
  • rebrá
  • behúň a
  • drážky
Poskytujú optimálny spektrum výkonu pre letnú prevádzku. Všetky konkrétne informácie o letnej pneumatike možno nájsť na jej bočnicy - napríklad index zaťaženia, priemer ráfika, pomer strán a šírku.

Hĺbka dezénu pre bezpečnosť

Nové letné pneumatiky majú hĺbku dezénu 8 mm - akákoľvek nižšia hĺbka znižuje priľnavosť letných pneumatík za mokra. Hĺbka dezénu, ktorý je príliš nízky zvyšuje riziko vzniku aquaplaningu a výrazne zvyšuje brzdnú dráhu. Pre bezpečnosť a pohodlie pozrite sa na letné pneumatiky na pneumatikypriamo.com.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

Clients opinions

Shop rating
more
x