Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Pretekárske pneumatiky

Pretekárske pneumatiky

Mnoho vodičov majú radi športovú jazdu - predovšetkým, na motoršportových podujatiach. Jedná sa o to že, presahujú možnosti regulárnych pneumatík, čo je dôvod, prečo výrobcovia vytvorili špecializované pretekárske pneumatiky pre rýchle kolá na pretekárskych tratiach. Pretekárske pneumatiky výrazne ovplyvnuju jazdné správanie vozidla a nesmú byť použité v bežnej prevádzke.Väčšina pretekárskych pneumatíkveľmi málo až po vôbec nema behúň (tzv. “pretekársky slick”), a sú dimenzovane tak, aby zodpovedali veľkostiam schváleným v papieroch automobilu. Na pneumatikypriamo.com, ponúkame tiež výber oprávnených pneumatík, ktoré sa používajú mimo ulice. Môžu byť použité na mokrom povrchu, ale majú podstatne horšie jazdné vlastnosti pri daždi než bežné pneumatiky - preto jazdite opatrne!

Pneumatiky pod extrémnym zaťažením

Pretekárske pneumatiky sú vyrobené zo špeciálnej kaučukovej zmesi, co je prirodzené, vzhľadom na veľmi vysoké nároky na ne. Trakcia na ceste musí byť maximálna aby tvorila známy efekt priľnavosti, ako je vidieť na vysoko výkonných závodných podujatiach. Prvotriedny výrobcovia, ako čo sú Michelin a Dunlop, neustále vyvíjajú nové technológie, aby zabezpečili, aby extrémne zaťaženie nemalo významný vplyv na životnosť pneumatiky. Viac informácií pri každej pneumatike, na pneumatikypriamo.com.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby